Jak na Теле2 wziąć obiecany płatności

Każdy może zmierzyć się z takim problemem, gdy trzeba pilnie wykonać ważny telefon, a pieniędzy na koncie telefonu jak na złość nie ma. Jak postąpić w tej sytuacji? Wielu operatorów sieci komórkowych, na przykład, firma Теле2, oferują swoim abonentom szybkie pożyczki właśnie dla takich przypadków. Co to jest obiecany płatności, i jak go uzyskać?

Jak na Теле2 wziąć obiecany płatności

Trzeba

  • Telefon komórkowy.

Instrukcja

1
Jeśli brakuje ci pieniędzy na dzwonienie, wysyłanie sms lub wyjście do Internetu i pozbawieni możliwości dokonania płatności w terminalu lub w innych punktach płatności, prześlij zapytanie ze swojego telefonu krótki kod *122#. W wiadomości zwrotnej otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące możliwości korzystania z tej usługi.
2
Jeśli jesteś zarejestrowanym абонентном телеоператора ponad 120 dni, a odpis wcześniej zapisującego się kredytu stało się w ostatnich dobę, wtedy na telefonie pojawi się numer *122*1#. Zadzwoń do niego, a otrzymasz trzydniowy kredyt, który automatycznie зачислится na konto telefonu komórkowego. Ponadto, według informacji na oficjalnej stronie internetowej firmy Теле2, aby uzyskać obiecanego płatności na rachunku powinno było nie mniej niż 10 i nie więcej niż 30 zł.
3
Natychmiast równowagę telefonu uzupełniane trzydziestu rubli. To wystarczy, aby wysłać kilka ważnych wiadomości, uzyskać w Internecie lub zadzwonić na telefon komórkowy lub stacjonarny numer. Ale pamiętaj, że w ciągu trzech dni należy zasilić swoje saldo, co najmniej na 31 złotych. Abonamentu usługa nie ma, ale za korzystanie z kredytu z twojego konta mąż operator telewizji odpisuje 1 rubel.
4
Postaraj się jak najszybciej uzupełnić swój bilans, nie czekając na moment, kiedy wyjdziesz na minus. Lepiej wymienić na telefon <url> więcej pieniędzy, aby w przyszłości uniknąć wpadnięcia w taką nieprzyjemną sytuację, związaną z uzyskaniem kredytu. Ale na wszelki wypadek dodaj numer *122# w kontaktach swojego telefonu lub spróbuj go zapamiętać. Przezorność będzie zupełnie нелишней, bo ona pozwoli ci, w przypadku zaistnienia takiej potrzeby, szybko i łatwo ponownie wziąć pieniądze na dług u swojego operatora komórkowego.
Porada
Jeśli jesteś posiadaczem karty kredytowej, związać swoją kartę z numerem telefonu. Wtedy będzie dostępna funkcja doładowania karty.

logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *