Jak wysłać plik wideo w wiadomości e-mail

Skrzynki pocztowe w internecie pozwalają przesyłać różne pliki, wysyłać wiadomości, wysyłać kartki i pliki muzyczne. Przy tym ograniczenia istnieją tylko w wielkości wysyłanego pliku.

Jak wysłać plik wideo w wiadomości e-mail

Trzeba

  • – adres e-mail;
  • – dostęp do internetu;
  • – przeglądarka;
  • – dostęp do skrzynki pocztowej.

Instrukcja

1
Jak można wysłać wideo pocztą? Do tego potrzebny jest specjalny zarejestrowany pocztowej w systemie. Jeśli posiadasz już konto w jednym z systemów pocztowych, należy utworzyć nową wiadomość, która będzie zawierać tekst, adres odbiorcy i pliki. Zazwyczaj do tego celu można wykorzystać nie tylko standardowymi środkami serwisu, a specjalnym oprogramowaniem. Podobnych programów w internecie jest duża ilość. Można skorzystać z takiego narzędzia, jak The Bat.
2
Pobierz program w internecie za pomocą przeglądarki lub menedżera pobierania. Zainstaluj na dysk twardy. Najlepiej takie narzędzia zainstalować w systemie lokalnym dysku wraz z systemem operacyjnym, aby w razie nieprzewidzianych sytuacji można było naprawić za pomocą utworzonej kopii. Jak tylko program zostanie zainstalowany na komputerze, na pulpicie pojawi się skrót, za pomocą którego można uruchomić aplikację. Kliknij na skrót dwa razy lewym klawiszem myszy.
3
Pojawi się okno, w którym trzeba będzie wpisać swoją skrzynkę e-mail i hasło. Jak tylko to zrobisz, poczekaj chwilę, aby dane były sprawdzane programem. Następnie kliknij przycisk „Utwórz nową wiadomość”. W rubryce „Odbiorca” wpisać adres skrzynki pocztowej, na który chcesz wysłać pliki wideo. Kliknij na przycisk „Przeglądaj”, aby wybrać wszystkie pliki, które chcesz wysłać pocztą e-mail.
4
Jeśli wszystkie informacje, jest pełna, a pliki gotowe do wysłania, kliknij przycisk „Wyślij”. Musiał chwilę poczekać, aby system przesłała wszystkie pliki i dostarczyła do adresata. Przy tym czas zależy od prędkości internetu, zainstalowanej na komputerze. Warto również zauważyć, że pliki najlepiej wysłać kilka plików, a jednym заархивированным. Służy do tego specjalne oprogramowanie, które nazywa Win Rar. Znaleźć można w internecie lub na płytach instalacyjnych.
logo
Article Categories:
E-mail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *