Jak wysłać e-mail do kilku odbiorców naraz

Wcześniej, aby wysłać e-maile do wielu odbiorców, trzeba było надписать każdą kopertę z osobna. W wiadomości e-mail są i inne możliwości. Mailing potrzebne podczas wysyłania pozdrowień, zaproszeń, informacji prasowych i jako jedna z metod marketingu bezpośredniego.

Jak wysłać e-mail do kilku odbiorców naraz

Trzeba

  • – komputer;
  • – dostęp do internetu;
  • – dostęp do usługi poczty elektronicznej lub programu.

Instrukcja

1
Przejdź do skrzynki pocztowej, a następnie utwórz nową wiadomość e-mail. Wprowadź pierwszą literę adresu, i otworzy się lista adresatów, którzy od niej zaczyna się nazwa skrzynki pocztowej. Wybierz żądany adres e-mail i kliknij na nim myszką. W odpowiednim oknie pojawi się adres i przecinek po niego. Analogicznie powtórzyć wprowadzanie danych dla pozostałych odbiorców. Dodać temat wiadomości, treść wiadomości oraz niezbędne załączniki. Po zakończeniu rejestracji, kliknij przycisk „wyślij”. List otrzymają wszyscy posiadacze wymienionych adresów e-mail. Co prawda, każdy z nich będzie wiedział, że to nie jest jedyny odbiorca.
2
Skorzystaj z funkcji książki adresowej. Na różnych usługach e-mail usługa ta jest realizowana na swój sposób, ale w jednej logice. Na końcu wiersza „kto” jest ikona wskazująca książki adresowej. W niej są automatycznie dodawane adresy, których już wysłał wiadomość. Kliknij na znak, aby się przed tobą otworzył się pełna lista. Zaznacz pola wyboru obok tych, których chcesz dodać do odbiorcy tej wiadomości. Kliknij przycisk „dodaj do wybranych”. Zaznaczone adresy pojawią się w polu „do”.
3
Wprowadź dane ręcznie. Trzeba to zrobić, jeśli wcześniej nie wysyłali e-maile na te adresy. Należy rozróżniać każdy z nich się przecinkiem i spacją. Na przykład: [email protected], [email protected], [email protected]
4
Należy pamiętać, że w pasku adresu może pomieścić nie więcej niż 25 adresów. Jeśli masz zamiar wysłać wiadomość do większej liczby osób, korzystaj z pola „kopia” i „ukryta kopia”.
5
Dodaj odbiorców w wierszu „ukryta kopia”, jeśli chcesz, aby inni odbiorcy nie wiedzieli, że można wysłać ten list nie tylko do nich. Сточка pojawi się, jeśli kliknąć na zdanie „pokaż wszystkie pola lub na odpowiedni napis nad wierszem „kto”. Ten sposób ma poważną wadę: odbiorcy mogą nie dostać swoje przesyłki. Roboty systemów pocztowych, walcząc ze spamem, usuwają takie listy.
6
Wejdź w ustawienia skrzynki pocztowej i utworzyć szablon wiadomości e-mail z tekstem, który chcesz wysłać do wielu odbiorców. A teraz ręcznie dla każdego adresu tworzenie list, wprowadź odbiorcę, a następnie wybierz motyw. Jej wystarczy wpisać raz, i dalej będzie się pojawiać w brakujących linii. Załącz plik, jeśli chcesz, a następnie kliknij „wyślij”. Ta metoda pozwala uniknąć filtrów antyspamowych i odnieść wrażenia, że piszesz właśnie tej osobie. Jednocześnie maksymalnie zmniejsza ilość ręcznej pracy.
7
Skorzystaj ze specjalnych programów do wysyłania e-maili. Pozwalają one wysyłać do kilkuset postów na minutę i maksymalnie uprościć wszystkie etapy pisania listów. Wybierz najbardziej odpowiedni dla ciebie program i pobrać go z jednego z tematycznych stron internetowych.
logo
Article Categories:
E-mail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *