Jak znaleźć adres e-mail

Rozwój technologii internetowych doprowadziło do tego, że praktycznie każdy człowiek ma swoją skrzynkę e-mail. Istnieją sposoby, za pomocą których można dowiedzieć się adres e-mail (e-mail) odpowiednie osoby lub jakiejkolwiek organizacji.

Jak znaleźć adres e-mail

Instrukcja

1
Jeśli potrzebujesz, aby znaleźć adres e-mail organizacji lub urzędnika, przejdź do odpowiedniej strony instytucji i przejdź do sekcji „informacje Kontaktowe”, „Jak się z nami skontaktować” itp. Aby dowiedzieć się e-mail jakiegokolwiek urzędnika, na przykład, Prezydenta federacji ROSYJSKIEJ, wystarczy wejść na jego stronę i znaleźć w odpowiedniej sekcji informacji.
2
W przypadku jeśli nie znalazłeś adres e-mail organizacji, do wyszukiwania w dużych miastach można znaleźć w bazie danych firm system „Double-Gis”. Program można pobrać na komputer lub użyć w trybie online na oficjalnej stronie tej firmy: http://www.2gis.ru/. W bazie oprócz telefonów i adresów są jeszcze i e-mail.
3
Wyszukaj za pomocą jednej z wyszukiwarek internetowych. Wpisz w pasek wyszukiwarki nazwę firmy lub imię i nazwisko osoby, adres e-mail, którego chcesz znaleźć. Można skorzystać z wyszukiwarki Google. Jeżeli spółka lub dana osoba figuruje w dostępnych w nim danych, to będzie można ją zobaczyć lokalizację na mapie, telefon kontaktowy i adres e-mail.
4
Aby znaleźć adres e-mail osoby prywatnej, skontaktuj się z sieci społecznych, takich jak „Koledzy”, „Mój świat”, „Vkontakte”, itp., Zarejestruj się w którymś z wspólnot i rozpocznij wyszukiwanie. Pamiętaj, że dowiedzieć się adres e-mail uda się w tym przypadku, gdzie-albo został opublikowany wraz z nazwiskiem i imieniem swojego właściciela.
5
Szukaj przez katalogi absolwentów Szkół wyższych. Znajdź oficjalna strona uczelni przez program – wyszukiwarka, przejdź na stronę interesującego cię instytutu lub uczelni, wybierz sekcję „Absolwenci”. Dość często uniwersytety są umieszczone informacje na temat swoich absolwentom, która zawiera imiona i nazwiska i ewentualnie adres e-mail.
logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.