Jak znaleźć adres e-mail, nazwiska

Użytkownicy globalnej sieci często do czynienia z sytuacją, gdy trzeba znaleźć adres e-mail jakiegokolwiek człowieka, znając jego dane (imię, nazwisko). Obecnie to zadanie można rozwiązać za pomocą środków specjalnie do tego przeznaczonych.

Jak znaleźć adres e-mail, nazwiska

Instrukcja

1
W wyszukiwarce wpisz dowolne dane osoby, adres e-mail, którego chcesz znaleźć. Na przykład, nazwisko, imię lub datę urodzenia. Jeśli jest gdzieś w sieci zostawiał swój e-mail, pytania wydadzą te informacje. Ten sposób jest najbardziej skuteczny, jeśli tylko ma szukanego przez ciebie odbiorcy są jakieś zasoby w internecie: strona internetowa, konto na portalu społecznościowym lub blogu. Jeśli te czynności nie doprowadziły do pozytywnych wyników, skorzystaj z innej metody.
2
Skorzystaj światowym katalogiem wyszukiwania adresów e-mail, klikając na link worldemail.com/advanced.html. W tej chwili nie jest najlepszym źródłem do znalezienia ludzi, ale parę razy jednak spróbuj.
3
Istnieje jeszcze jeden taki serwis wyszukiwania odbiorcy: adresses.com. Zazwyczaj z tym zadaniem radzi sobie o wiele lepiej.
4
Spróbuj poszukać adres e-mail odpowiednie osoby na stronie InfoSpace. W tym celu przejdź na stronę infospace.com/info/wp/email. Główną zaletą tego zasobu w porównaniu z innymi polega na tym, że podczas wyszukiwania daje informacje o ludziach z podobnymi danymi (imię, nazwisko, itp.).
5
Znaleźć adres e-mail potrzebny człowieka i poprzez katalogi dużych stron internetowych, na których może on być zarejestrowany. Na przykład, web.icq.com/whitepages/search, www.uaportal.com/friends lub http://my.email.address.is/. Wprowadź imię i nazwisko, dalej w otwartych kartach zobaczysz linki do odpowiednich stron internetowych i raportów. W tej chwili to chyba najlepsze zasoby, aby wyszukać adres e-mail osoby według jego nazwiska.
6
I wreszcie, jeśli powyższe metody nie przyniosły pozytywnego rezultatu, skorzystaj z zasobów Usenetu, klikając na link usenet-addresses.mit.edu. Ale jeśli poszukiwany człowiek nigdy nie pracował z komputerem, ta opcja wyszukiwania ci też nie pomoże.
logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.