Jak wysłać e-mail na adres e-mail

E-mail ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi. Na przykład, błyskawiczna szybkość dostawy, minimalna prawdopodobieństwo zaginięcia listów itp. Jak wysłać e-mail na adres e-mail?

Jak wysłać e-mail na adres e-mail

Instrukcja

1
Aby wysłać e-mail na adres e-mail, trzeba mieć swój. Jeśli jeszcze nie masz e-mail, to utwórz go, po przejściu przez prosty proces rejestracji. Aby rozpocząć, wybierz serwer, na którym chcesz utworzyć pocztę. Wejdź na tą stronę i znajdź na stronie głównej odpowiedni blok, w którym kliknij na link lub przycisk „Założyć skrzynkę pocztową”. Dalej trzeba będzie stopniowo prowadzić swoje prywatne dane, takie jak imię i NAZWISKO, adres, itp., wymyślić login i hasło do skrzynki. Na każdej stronie system będzie wyświetlał podpowiedzi, więc ryzyko się mylić minimalne. Po wypełnieniu wszystkich formularzy proces rejestracji zostanie zakończony, a będziesz miał swój osobisty skrzynki pocztowej.
2
Tak więc, wejdź na swój e-mail. W tym celu przejdź na stronę serwera pocztowego, w bloku „Mail” wprowadź dane do logowania: login i hasło dostępu. Kliknij przycisk „Zaloguj się”. Znajdziesz się na stronie przychodzących e – mail- tutaj umieszczone otrzymane od innych użytkowników wiadomości. W lewej części strony znajduje się menu partycji-mail, która składa się z Odbiorcza, elementy Wysłane, elementy Usunięte, wersje Robocze, itp. Ich nazwy mogą się nieco różnić w różnych urzędach pocztowych. Góry nad listą e-maili znajduje się menu przycisków: „Napisz”, „Przekaż dalej”, „Usuń”, itp. Kliknij przycisk „Napisz”.
3
Na wyświetlonej stronie należy utworzyć wiadomość, którą chcesz wysłać. Aby rozpocząć, wybierz odbiorcy. Wpisz adres e-mail twojego znajomego i wpisać go w okienko „do Kogo”. Jeśli adres jest już zapisany masz w kontaktach, po prostu zaloguj się w nich, znajdź go i kliknij obok przycisk „Dodaj”. Dalej wpisz temat wiadomości powinna ona krótko i dokładnie wyświetlić jego zawartość. W największe okienko wpisz treść wiadomości. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do e-maila, jakiś plik, np. zdjęcie lub nagranie wideo. W tym przypadku pod oknem tekstu głównego znajduje się przycisk „Załącz plik” – kliknij na nią. Wybierz z komputera żądany plik i przesłać go na e-maila. Gdy wszystko będzie gotowe, gra na czas spojrzeniem na e-maila, sprawdź pod kątem błędów. Jeśli okazało się, że wszystko jest gotowe, kliknij przycisk „Wyślij”. Po kilku minutach twój przyjaciel otrzyma e-mail.
logo
Article Categories:
E-mail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *