Jak wyslac link do strony

Bardzo często chcemy podzielić się ciekawymi linkami z przyjaciółmi, aby oni też oceniali swoje ulubione zdjęcie, film, strona człowieka, strona i inne. To jest bardzo proste.

Jak wyslac link do strony

Instrukcja

1
Znajdź pasku adresu twojej przeglądarki internetowej. Zwykle znajduje się ona w górnej części przeglądarki. Skopiuj napisany w nią w języku angielskim z użyciem symboli i, być może, cyfr tekst. Aby to zrobić, kliknij na przestrzeni tej linii lewym przyciskiem myszy raz, i cała linia znaków wyróżniony na niebiesko. Jeśli do tego nie doszło, to zaznaczyć całą linię w inny sposób. W tym celu umieść kursor na początku wiersza, kliknij i przytrzymaj lewy przycisk myszy. Nie puszczając jej, poprowadź kursor na wierszu, a następnie po zwolnieniu przycisku myszy.
2
Następnie kliknij na podświetlonym pasku prawym przyciskiem myszy jeden raz i w otwartym oknie odszukaj opcję „Kopiuj”. Kliknij na nią jeden raz. Następnie przejdź do wysyłki danego łącza.
3
Jeśli wysyłasz link przez e-mail, a następnie kliknij opcję „Napisz”. Po wypełnieniu wierszy odbiorcy i tematu (na życzenie) włóż miejsce w okno wiadomości. Aby to zrobić, kliknij na polu wiadomości prawym przyciskiem myszy jeden raz, znajdź w oknie, które się wyświetli opcję „Wstaw” i kliknij ją lewym przyciskiem myszy. Po tym pojawi się link w wiadomości, i można podpisać do niej komentarz, a następnie wysłać e-mail, klikając przycisk „Wyślij”.
4
Na portalach społecznościowych można wysłać linki do strony oraz za pośrednictwem wiadomości. Aby to zrobić, przejdź do żądanego użytkownika, a następnie znajdź opcję „Wyślij wiadomość”. W wyświetlone okno wklej link, napisz komentarz i kliknij „Wyślij”.
5
W niektórych serwisach społecznościowych, takich jak Facebook lub Facebook, możesz wysłać link bezpośrednio do strony (ścianę) samego użytkownika. Aby to zrobić, znajdź odpowiednią osobę na liście znajomych i wejdź na jego profil. Na jego ścianie znajdź pustą linijkę, oznaczony „Napisz wiadomość”, „Napisz coś” i tak dalej. Skopiuj link i wklej na tę pozycję i kliknij „Wyślij”.
Należy zwrócić uwagę
Każdy link można skopiować jeden raz i wkleić go do wiadomości nieograniczoną ilość razy, dopóki nie żadna operacja kopiowania z innym obiektem.

logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *