Jak umieścić ocenę za zdjęcie

Podczas przeglądania zdjęć w różnych portalach społecznościowych można ocenić ten obraz. W niektórych przypadkach można dostarczyć ocenę lub po prostu zauważyć, że obraz się podoba. Aby to zrobić bardzo łatwo.

Jak umieścić ocenę za zdjęcie

Trzeba

  • Rejestracja w jednym z portali społecznościowych.

Instrukcja

1
Wejdź na swój profil. Wybierz swoje ulubione zdjęcie w albumie przyjaciela. W różnych portalach społecznościowych różna system oceniania.
2
Na stronie „Vkontakte” ocena zdjęcia można kliknięciem opcji „lubię to”. Znajduje się na dole zdjęcia z lewej strony. Najedź na nią kursorem myszy i kliknij lewym przyciskiem myszy raz. Twój głos będzie wzięty pod i obok z napisem „lubię to” liczba obok ikony serca wzrośnie. Określić pozycję „lubię to” można tylko jeden raz.
3
Ten sam system oceniania jest obecny na portalu społecznościowym „Facebook”. Opcja „lubię to” również znajduje się na dole zdjęcia z lewej strony. Kliknij na nią jeden raz. Zamiast niej pojawi się napis „nie lubię”. Po kliknięciu na niego drugi raz możesz anulować swój głos.
4
Na stronie „Koledzy” przy ocenie zdjęcia są punkty. Wybierz swoje ulubione zdjęcie. Z prawej strony od niej znajdują się oceny od jednego do pięciu. Wybierz odpowiednią cyfrę i kliknij na nią lewym przyciskiem myszy. Po tym pojawi się z twoją oceną, a obok opcji „Poprawić”. Możesz zwiększyć swoją ocenę za zdjęcia na życzenie, aby to zrobić, kliknij na opcję i wybierz ocenę.
5
Można umieścić najwyższą ocenę zdjęcia „plus pięć”, ona jest płatna. Do tego podaj swój numer telefonu w oknie dialogowym, należy uzyskać kod i wpisz go w odpowiednim polu. Jednak koszt tej wiadomości będzie wyczuwalne dla ciebie.
6
W sieci społecznej „Mój świat” podobny system oceniania. Znajdź swoje ulubione zdjęcie. Na dole zdjęcie z prawej strony znajduje się skala ocen od jednego do pięciu. Również obecny ocena „trzymaj dziesięć”, ale ona jest płatna.
7
Kliknij jedną z ocen. Po kilku sekundach pojawi się napis „Dziękujemy, twój głos został uznany”. Można również ocenić zdjęcie klikając opcję „Lubię to”. Ona jest z prawej strony na dole zdjęcia. Kliknij na niego raz lewym przyciskiem myszy i ilość użytkowników (oznaczona liczbą obok z napisem) zwiększy się o jeden. Głosować można tylko jeden raz.
logo
Article Categories:
Sieci społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *