Jak wysłać e-mail w formacie html

Za pośrednictwem poczty e-mail można wysyłać różne wiadomości, które zawierają informacje tekstowe, a także wideo, audio i wiele innych rodzajów plików, które istnieją.

Jak wysłać e-mail w formacie html

Instrukcja

1
Html – hypertext markup language, który stosuje się w tworzeniu specjalnych stron dla stron internetowych. Pozwala on zapisywać różne stronki z portali i wyświetlać je w przeglądarce bez połączenia z internetem. Wyślij e-mail w formacie html, jest również możliwe. Zaloguj się do swojego konta pocztowego na serwerze. Jeśli używasz specjalne oprogramowanie, to utwórz nową wiadomość e-mail.
2
Napisz kilka linii kodu html. Główną cechą tego języka programowania polega na tym, że tagi są zamykane w taki symbol, jak „/”. Na przykład, można użyć znacznika „body”. Aby poprawnie opisać procedurę, należy użyć taki sam tag, tylko z metodą zamkniętą, czyli „/”. Istnieją specjalne strony internetowe, na których są opisane prawie wszystkie tagi danego języka programowania.
3
Do wysyłania wiadomości w formacie html, trzeba sporządzić wszystkie tagi, które używasz. Należy sprawdzić pod kątem błędów. W tym celu należy utworzyć dokument tekstowy. Włóż tam cały kod i zapisz w formacie strony. Następnie należy otworzyć za pomocą przeglądarki. To można zrobić na dwa naciśnięcie lewego klawisza myszy. W polu list pobierz cały kod strony. Wprowadź adres e-mail nadawcy. Kliknij przycisk „Wyślij”.
4
Można to zrobić w inny sposób. Tworzenie list w programie lub na serwerze-mail. Dalej podaj bezpośredni link do strony. Po otwarciu listy, system automatycznie przeniesie użytkownika na spreparowaną stronę. W tej chwili w podobny sposób tworzone są specjalne wirusy, które rozprzestrzeniają się za pośrednictwem internetu poprzez e-maile. Wszystkie podejrzane e-maile należy usuwać i korzystaj z oprogramowania antywirusowego.
logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.