Jak wyrwać ząb bez bólu

Usunięcie zęba dziś całkowicie bezbolesny zabieg. Dlatego nie warto zwlekać z wizytą do dentysty. Dzięki leków i silnego znieczulenia usuwanie zębów bez bólu dziś powszechne zjawisko.

Jak wyrwać ząb bez bólu

Instrukcja

1
Podczas wizyty u lekarza na pewno zrobią prześwietlenie, aby zobaczyć stan korzenia zęba, jego położenie, długość i kształt korzenia. Z tej informacji lekarz ocenia złożoność nadchodzącej procedury.
2
Dziś usuwanie zębów odbywa się tylko w skrajnych przypadkach. Nowoczesne osiągnięcia stomatologii dają możliwość nie tylko leczyć zęby dotknięte próchnicą, ale i próbuj odzyskać uszkodzone zęby praktycznie od samego korzenia.
3
Jeśli ząb nie podlega regeneracji, więc go usunięto. Przed rozpoczęciem operacji ci zastrzyk. Do tego celu stosuje się bardzo cieniutką igłę. Ale niektórzy pacjenci bać się nawet najbardziej wprowadzania igły. Dlatego miejsce wprowadzenia igły naskórek kupić maść na ból mięśni i poczujesz, jak igła wchodzi w gumę.
4
Jeśli procedura zwykły, to po znieczuleniu zęba niszczą narzędzie, które nazywa się распатор, a następnie usuwają зубными kleszcze. W przypadku skomplikowanego kształtu zęba zazwyczaj stosuje się rozwarstwienie. Nie bój się tego słowa. Zupełnie nie czuć bólu. Ząb рассекается na poszczególne fragmenty, a każdy kawałek jest usuwany oddzielnie.
5
Jeśli podczas operacji musiałem rozciąć dziąsło, lekarz nakłada na nią szew. Cały czas będziesz siedział z szeroko otwartymi ustami. Jest to jedyny dyskomfort, który można przeżyć. Stosowane dziś środki znieczulenia tysiące razy silniejsze znieczulenie. Pozwalają one w pełni „zamrozić” błony, dziąsła i okoliczne nerwy. Więc nie ma dotyku narzędzi nie poczujesz.
6
Zazwyczaj, aby rozładować napięcie pacjenta, lekarz mówi mu cały proces. Wyjaśnia, co to jest i co on wykonuje. Ale to w tych przypadkach, jeśli operacja trwała. Jeśli nie ma żadnych problemów nie ma, to nawet zaskoczony, jak szybko wszystko zakończyło się.
7
Po zakończeniu operacji w otwór wkłada się wacik, aby zatrzymać krwawienie. Lekarz daje porady jak i czym płukać jamy ustnej. Wyjaśni, jakie tabletki podjąć w przypadku bólu po znieczuleniu.
8
Mimo, że ta procedura jest bezbolesna, ale twoje doświadczenia i napięcie mogą powodować bóle głowy. Dlatego po wizycie u dentysty lepiej poleżeć w spokojnej atmosferze, aby dojść do siebie..
logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *