Jak wypisać się z listy mailingowej pogoda

Operatorzy telefonii komórkowej w celach promocyjnych łączą swoim abonentom usługi i subskrypcji. Jakiś czas opcje są dostępne za darmo, ale jeśli nie je wyłączyć, pieniądze na koncie zaczynają się topić. Przyjść chronić swoich pieniędzy z góry, wyłącz niepotrzebne dystrybucyjnej jednym z wielu sposobów, w zależności od operatora.

Jak wypisać się z listy mailingowej pogoda

Trzeba

  • – telefon komórkowy;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Uniwersalny sposób wypisywania – sterowanie przez internet-asystent („Megafon” tę usługę nazywa „Usługi serwisowe”). Wejdź na stronę operatora i zaloguj się do strefy inwestora, używając jako loginu własny numer telefonu. Hasło ustawia się za pomocą USSD zapytania.
2
Dalej w zarządzaniu usługami oraz subskrypcjami sprawdź podłączone do twojego numeru opcji. Wyłącz niepotrzebne. W razie potrzeby i na żądanie operatora zapisz nowe ustawienia.
3
Ponadto, zarządzanie podłączonymi dystrybucji odbywa się za pomocą USSD poleceń i bez dostępu do internetu. Na przykład, MTS mogą wypisać wszystkie wysyłki lub po prostu sprawdzić ich status, wpisując polecenie *152#. Dalej po pojawieniu się odpowiedniej informacji na ekranie zbieraj numery: 2, 2, 3, 1. Wysyłaj wiadomości. Usługa ta dostępna jest za darmo.
4
Abonenci „Megafon” mogą zarządzać swoimi subskrypcjami poprzez sim-portal. Znajdź opcję „Kalejdoskop”, a następnie wybierz opcję wyłączyć wysyłek i potwierdź swoją decyzję. Na podobny scenariusz Beeline zapewnia dostęp do subskrypcji przez portal „Kameleon”.
5
Jeśli nie jesteś pewien, że możesz skorzystać z usług samoobsługowych, odwiedź biuro obsługi swojego operatora. W większości przypadków eksperci mogą rozwiązać twój problem.
6
Na szczególną uwagę zasługują subskrypcji, urządzone przez internet, ponieważ ani przez usługi samoobsługowa, ani w salonach związku ich wyłączyć nie można. Jeśli newslettera kupiłeś po określeniu swojego telefonu w dowolnym miejscu, odstąpienie od niej dzieje przez niego samego. W każdym SMS-wiadomości z listy dyskusyjnej będzie podana strona internetowa, z którego są wysyłane. Otwórz go i ustaw rezygnacja.
logo
Article Categories:
Bezpieczeństwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *