Jak wyłączyć serwis randkowy

Jeśli zarejestrowałeś się w serwisie randkowym, ale z jakiegoś powodu nie chcesz więcej korzystać z jego usług, można zrezygnować z newslettera lub wyłączyć swoje konto. A mama i tata, którzy nie chcą, aby ich dzieci dorośli zbyt wcześnie, mogą wyłączyć dostęp do niepożądanych zasobów przez „kontrola Rodzicielska”.

Jak wyłączyć serwis randkowy

Instrukcja

1
Jeśli zauważysz, że twój telefon komórkowy stale przychodzą SMS z zaproszeniem na serwisy randkowe lub podobne, pamiętaj, nie były rejestrowane, czy jesteś na jednym z takich zasobów. Zrezygnować z subskrypcji można, wysyłając wiadomość e-mail z tekstem WYŁ (lub bez tekstu) na numer, z którego przychodzą SMS. Jeśli wiadomości pochodzą z serwisu randki operatora komórkowego, zaloguj się do swojego „gabinetu” i wyłącz subskrypcję lub wyślij SMS-zapytanie.
2
Sprawdź balans. Jeśli zauważysz, że po każdej takiej wiadomości z konta pobierane są pieniądze, skontaktuj się z działem obsługi klienta swojego operatora. Poproś, aby wyłączyć dostęp do telefonu z tego numeru.
3
Jeśli chcesz usunąć informacje o sobie z jednego z witryny randki, zapoznanie się z warunkami zakwaterowania i usuwania profili, po czym postępuj zgodnie z instrukcjami. Upewnij się, że dane osobowe usunięte. Aby to zrobić, wpisz w pasku adresu przeglądarki adres URL swojego konta. Jeśli on rzeczywiście został usunięty na prośbę dostaniesz komunikat, że taka strona nie istnieje. W przeciwnym przypadku skontaktuj się z pomocą techniczną serwisu.
4
Jeśli dział pomocy technicznej witryny randki zignorowała twoje nawrócenie, skierować reklamację do hosta firmę, na którego koncie jest. Sprawdzić dane na temat hostingu, poprzez usługi WHOIS i WHOHOSTS. Zgodnie z prawem, właściciele serwisu nie mogą pozwalać użytkownikowi umieszczania i usuwania danych osobowych. Jeśli właściciel portalu randki i hosta-firmy – jedna i ta sama osoba, odwołać się do sądu.
5
W celu wyłączenia niechcianych stron internetowych wejdź na prawach administratora w OS Windows, przejdź na adres: C:WINDOWSsystem32drivers…. Znajdź plik hosts, a następnie otwórz go za pomocą Notatnika. Usuń adres strony randki.
6
Skorzystaj z „nadzór Rodzicielski” w „Panelu sterowania” OS Windows lub programu antywirusowego, zainstalowaną na komputerze. Wyeliminuj odwiedzanie stron z podejrzaną zawartością. Ten sposób jest bardziej odpowiedni dla matek i ojców, którzy nie chcą zbyt wczesnego dorastania swoich dzieci.
logo
Kategoria:
Bezpieczeństwo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.