Jak wyłączyć przychodzące wiadomości

Usługa odbierania i wysyłania krótkich wiadomości tekstowych zwykle bywa jest dostępna domyślnie po podłączeniu numeru telefonu komórkowego. Jeśli nie jest to potrzebne, można ją wyłączyć lub skonfigurować, kontaktując się z pomocą techniczną.

Jak wyłączyć przychodzące wiadomości

Instrukcja

1
Zadzwoń do pomocy technicznej używanego operatora, po czym połącz się z operatorem w menu poczty głosowej. Należy zwrócić się do pracownika pomocy technicznej wyłączyć dla ciebie usługę odbierania przychodzących SMS-ów. Należy pamiętać, że w zależności od operatora sieci komórkowej dla ciebie może stać się niedostępna i usługa przesyłania krótkich wiadomości tekstowych na telefony innych osób. Sprawdź aktualnie u pracownika pomocy technicznej.
2
Zapraszamy na oficjalną stronę swojego operatora i przejdź do sekcji „moje konto”, jeśli to menu przewidziane w twoim przypadku. Wprowadź dane do logowania, jeśli takowych nie ma, otrzymasz login i hasło na twój numer jako wiadomości SMS. Zalogować się na stronie, przejdź do sekcji podłączonych do twojego numeru usług. Znajdź wśród nich wiadomości, zaznacz je i usuń z listy, jeśli chcesz, aby potwierdzić decyzję przewidzianą przez operatora sposób.
3
Jeśli chcesz zablokować otrzymywanie SMS-ów od pewnej osoby, skontaktuj się abonenta do biura obsługi klienta operatora sieci komórkowej twojego miasta. Przy obchodzeniu się, najprawdopodobniej będziesz potrzebować twój paszport lub inny dokument określający ciebie jako właściciela numeru telefonu komórkowego. Jeśli karta sim oprawione nie na ciebie, konieczna jest obecność człowieka, na którym wykonywano jej rejestracja, również potrzeba jego dokumenty tożsamości właściciela numeru.
4
Należy pamiętać również, że wielu nowoczesne telefony komórkowe posiadają funkcję filtrowania lub blokada przychodzących SMS-ów, przeczytaj instrukcję do urządzenia i, jeśli to możliwe, należy zablokować lub skonfigurować odbieranie przychodzących wiadomości.
5
Możesz też dodać określonego nadawcy do czarnej listy, przy tym nie tylko przestaniesz otrzymywać wiadomości, będą blokowane, a połączenia przychodzące od niego. Można to zrobić w menu telefonu komórkowego lub kontaktując się z operatorem.
Porada
Nie należy wyłączać usługę wiadomości, jest to dość wygodny sposób, aby uzyskać wiadomości od operatora.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *