Jak wyłączyć kanał

Wiadomości nigdy nie jest mało. Inna sprawa, że czasami jest ich zbyt wiele, do tego stopnia, że istotą tego, co się dzieje przepada za wiadomości reklamowych i niepotrzebnymi komentarzami. Jak wyłączyć kanał w sieci społecznej, w przeglądarce i w CMS?

Jak wyłączyć kanał

Instrukcja

1
Aby usunąć niechciane wiadomości lub komentarze na portalach społecznościowych, musisz wpłacić na konto serwisu jakąś kwotę. To zapewni ci status VIP na określony okres, po którym będziesz musiał doładować konto. Jeśli martwisz się o to, aby użytkownicy twojej strony nie widziałem twoje odpowiedzi na pytania w Moim Świecie, przejdź do sekcji „Co nowego”, kliknij na niebieski ołówek i usuń etykiety. Potem zapisz zmiany i odśwież stronę.
2
Jeśli na komputerze jest zainstalowany program Internet Explorer 7 i poniżej, wybierz na pasku „Narzędzia”, a następnie przejdź do pozycji „opcje internetowe” i kliknij na zakładkę „Zaawansowane”. W wierszu „Pozwól zewnętrzne rozszerzenia do przeglądarki i usuń zaznaczenie pola wyboru.
3
Jeśli korzystasz z programu Internet Explorer w wersji 8 lub wyższej i chcesz wyłączyć wiadomości na swojej stronie internetowej, przejdź do administracyjnym rozdział. W sekcji „Konfiguracja” kliknij na link „Kanały informacyjne”. Zaznacz opcję „Włącz wspólny kanał informacyjny” w pozycji „Wyłączone”.
4
Jeśli masz przeglądarkę Opera, wejść w jego menu, a następnie wybierz sekcję „Aktualności”, a następnie zapoznaj się z rozdziałem „Zarządzanie wiadomościami” i wyłącz newslettera. Jeśli używasz przeglądarki Mozilla Firefox, wejdź w menu, wybierz „Zakładki”. Znajdź opcję „aktualności”, kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i usuń.
5
Jeśli używasz WordPress i chciałbym wykluczyć wpisów rubryk z RSS z pliku, należy użyć następującego kodu:function removeFromFeed(Squery) (if (Squery->is feed)(Squery->set(’cat’,’-5′);)return Squery; )add filter(’pre_get_posts’,’removeFromFeed’);
6
Jeśli chcesz wykluczyć wpisów z pliku, i ze strony głównej, należy użyć następującego kodu:function removeCat(Squery) (if (Squery->is feed) || ($query->is_home && !(is_paged()))) {$query->set(’cat’,’-5,-34′);}return Squery; )add filter(’pre_get_posts’,’removeCat’);
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.