Jak wyjść z suchego postu

Przeciwieństwie do suchego postu od zwykłego tym, że w tym okresie w pełni brakuje kontakt z wodą – nie możesz pić, to lepiej nawet nie myć i nie płukać usta (praktyka dysku suchej głodówki). Wyjść z takiego stanu należy kolejno.

Jak wyjść z suchego postu

Instrukcja

1
Ukończ fazę suchej głodówki dokładnie w czasie, gdy jesteś zalogowany do niego. Na przykład, jeśli zaczniesz z głodu na pewien czas rano, to i wychodzić z głodówki powinno się dokładnie w tym czasie, dzień później. Można to robić nawet kilka minut wcześniej.
2
Wyjście z głodówki należy wykonywać za pomocą użycia wody. Oczyścić zęby i napij się wody – przygotuj ją z góry (gotować, czyścić i przechowywać w lodówce). Można dodać do wody trochę soku z cytryny. Należy pić powoli, małymi łykami, i robiąc przerwy na dwie godziny – ilość wody bez ograniczeń, można pić tyle, ile chcesz. Woda powinna być dokładnie przegotowanej i schłodzonej, aby wyjść z suchego postu nie nadaje się ani podgrzewana, ani surowa, ani źródlana woda. Jeśli pierwsze gardła wywołują uczucie nudności, spróbuj potrzymać ją w ustach, mieszając ze śliną i сглатывать małymi łykami.
3
Wziąć prysznic, a następnie облейтесь zimną wodą i zapoznać się krótkotrwały ciepłą kąpiel (nie więcej niż 8 minut). Można łączyć zabiegi wodne z piciem wody.
4
Przez 2 godziny po tym, jak zaczęli wyjście z suchego postu, należy wypić fermentacji mlecznych napój. Idealny tłusta zsiadłe mleko – pić tyle, ile trzeba, ale małymi porcjami i w takiej ilości, aby nie powodować ciężkości w żołądku. Zsiadłe można wstępnie przygotować z kwaśnego mleka poprzez fermentacja z użyciem skórki czarnego chleba. Dodać zsiadłe trochę śmietany. Zamiast jogurtu można użyć świeży twaróg z mlekiem.
5
Jeszcze przez kilka godzin można wypić ciepły warzywny, drobiowy lub rybnym. Przygotuj go z przyprawami, ale bez soli i jedz bez warzyw i chleba. Wszystkie inne posiłki należy podzielić na małe porcje i jeść co dwie-trzy godziny.
6
W pierwsze dwa dni po tym, jak zaczęły wychodzić z suchego postu, trzeba jeść tylko świeże pokarmów białkowych (ser, śmietana, twaróg, jajka, kurczaka itp.) i pić tylko przegotowaną i oczyszczoną wodę. Surowe produkty spożywać nie wolno. W pierwsze 5 dni należy jeść tylko wysokiej jakości, świeże produkty, wykluczyć z diety sól i cukier w każdej postaci.
logo
Kategoria:
Diety

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.