Jak wyczyścić pamięć pda

Nowoczesne przenośne urządzenia są bogatymi możliwościami. Użytkownik telefonu może jednocześnie czytać książkę, słuchać muzyki i być na bieżąco z wszystkimi dostęp do internetu-wiadomości, przeglądając twitter i e-mail. Prawda, czasami po jednoczesnego uruchamiania wielu „ciężkich” programów urządzenie dowolnie przeładowane lub zawiesza się, zmuszając użytkownika szukać przycisku „reset”. I jeśli takie ponownym uruchomieniu zdarzają się często, należy wyczyścić pamięć PDA.

Jak wyczyścić pamięć pda

Trzeba

  • – instrukcja obsługi PDA;
  • – oprogramowanie firm trzecich;
  • – Kabel USB do synchronizacji i transferu danych.

Instrukcja

1
W celu rozpoczęcia procedury czyszczenia pamięci ram PDA zajrzyj w instrukcję. Całkiem możliwe, że producent w dziale „oprogramowanie” wskazał normatywną wykorzystanie pojemności pamięci. Trzeba natychmiast po włączeniu urządzenia należy odjąć od liczby całkowitej pamięci ram określonej w instrukcji kwoty do narzędzi. Wynikiem będzie ilość wolnej pamięci ram, którą można użyć oprogramowania firm trzecich.
2
Wejdź w narzędzia, urządzenia, aby znaleźć wbudowany menedżer zadań. W zależności od zainstalowanego systemu operacyjnego, taki program może być zainstalowany, jednak w niektórych przypadkach producent PDA preferuje tzw. „okrojoną” opcja powod do szybszej pracy urządzenia. Ta cecha jest charakterystyczna dla słabych urządzeń i sama w sobie sygnalizuje o małej ilości pamięci ram, nie wędzarni obciążenia jednoczesnego uruchomienia „poważnych” aplikacji, takich jak edytor i odtwarzacz muzyczny.
3
Należy zachować ostrożność zewnętrzne programy do czyszczenia pamięci ram PDA. Dla urządzeń z systemem Android, jest cała klasa programów называющихся task killer. Programy te pozwalają zatrzymać, czyli „zabić” niepotrzebne procesy w systemie, uwalniając w ten sposób pamięć ram. Nie wszystkie tusk zabójcy działają poprawnie, jednak dla Android to nie jest tak krytyczna, i „zabity” przez pomyłkę ważny proces będzie uruchomiony ponownie bez większego uszczerbku dla użytkownika. Jednak w środowisku Windows nie jest tak różowo. Źle сработавший zewnętrzny soft może nie tylko „zawiesić” urządzenie, ale i usunąć wszystkie dane, które nie zostały zapisane wcześniej.
4
Należy zwrócić uwagę na graficzną powłokę, z której pracuje urządzenie. Często producent PDA ustawia piękny ланчер, który robi wrażenie na potencjalnym nabywcy, jednak najprawdopodobniej „прожорлив” sam w sobie. Czyli korzystanie z tak efektownym powłoki graficznej na budżetowych PDA zupełnie nie skutecznie, tak jak ланчер zjada ogromne ilości zasobów pamięci ram, pozostawiając trochę do innych programów. Od tego występują liczne rozłączenia i ponownego uruchomienia urządzenia PDA.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.