Jak wybrać suszenia bielizny

Babci się ścierały pościel ręcznie i suszone go na balkonie, w łazience i kuchni. Już z trudem można sobie przypomnieć, jak trudny był ten proces. Dziś ten problem postanowili pralki, a pytanie suszenia bielizny – suszarki różnych rodzajów i wzorów.

Jak wybrać suszenia bielizny

Trzeba

  • – zdjąć wymiary dla określenia szerokości listew suszenia.

Instrukcja

1
Najpierw zdecyduj, w jakim pomieszczeniu będziesz suszyć bieliznę. Suszenia są: podłogowe, ścienne, z mocowaniami do sufitu. Również one mają różną konstrukcję: linowe i zębatkowe. Do balkonu i łazienki nadają ścienne i sufitowe suszenia, do pokoju – podłogowe.
2
Do instalacji ściennych lub sufitowych сушек, trzeba znać ich szerokości. W tym celu należy przeprowadzić pomiary miejsca na suficie lub ścianie, do której będzie przylegać suszenie. Rack suszenia zaleca się mocować do sufitu, a linowe wygodniej użyć, jeśli u nich na ścianie mocowania.
3
Podstawie suszenie można umieścić w dowolnym pomieszczeniu, w korytarzu, w kuchni. Są one веревочными i реечными. Jeśli pierzesz zawsze dużą ilość bielizny, to lepiej wybrać podstawie веревочную suszenie-transformator. Można ją przesuwać, jeśli mokrych rzeczy dużo lub pozostawić w stanie zmontowanym. W konstrukcji płytki suszenie przypomina deskę do prasowania, więc łatwo ją przechowywać pod łóżkiem.
4
Istnieje jeszcze jeden rodzaj ściennych сушек. Przypominają system akordeon, mocowane do ściany tylko z jednej strony i wysuwają się na wymaganą długość. Ale u takich сушек mają jedną wadę: są one przeznaczone na mały ciężar bielizny, tak jak przy obciążeniu mogą się złamać.
Należy zwrócić uwagę
Ściany liny suszenie z systemem автонамотки i plastikowymi крепежами i listwami często wywala. Jeśli zdecydujesz się na zakup właśnie taką, pierwszeństwo tym, że ze stałym mocowaniem lin bez systemu автонамотки.

Porada
Jeżeli pozwalają na to środki i miejsce, można kupić suszarki samochód czy pralka z funkcją suszenia bielizny. Jeśli wręcz przeciwnie ograniczone w finansach, to prosty gniazdka веревочную można zrobić na własną rękę. Do tego potrzebne są dwie listwy z mocnego tworzywa sztucznego i lina lub wytrzymała żyłka. Dla balkonu można wziąć drewniane listwy.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.