Jak wybrać lodówka LG

Szereg modeli lodówek LG jest przedstawiony na dzisiejszym rynku jest na tyle szeroki, że pozwala klientowi wybrać najbardziej odpowiedni wariant. Jednak przy zakupie tego rodzaju sprzętu agd należy kierować się kilkoma zasadami.

Jak wybrać lodówka LG

Instrukcja

1
Lodówka marki LG są w kilku kategoriach cenowych. Dolnym progiem zakres cen jest kwota w okolicach 300 dolarów (lodówka małej objętości), górną – 15000 dolarów. Takie lodówki różnią się od tańszych odpowiedników ilości, wielkości, konstrukcji i obecność wszelkiego rodzaju przyjemnych „fanaberie” (akumulator zimna, wbudowany dozownik lodu i napojów, itp.) Modele odnoszące się do extra-klasy – na przykład, model Side-by-Side LG GR -D 267DTU mają ciekłokrystaliczny wyświetlacz high-tech z telewizorem, aparatem i dostępem do internetu.
2
Przy wyborze lodówki pamiętaj o terminach wymiary. Może być mały (50-150 cm wysokości), średnim (150-185 cm) lub dużym (od 185 – 210 cm). Małe lodówki LG stanowią lodówki modelu, ma mały zamrażarka schowek znajdujący się pod wspólną drzwiczkami. Średnie modele mają pojemność od 200 do 260 litrów, zazwyczaj osobne drzwiczki do zamrażarki i optymalnie nadaje się dla rodziny z trzech osób. Duże lodówki mają pojemność od 300 do 800 litrów przy standardowej szerokości 60 cm.
3
Należy zwrócić uwagę na pojemność zamrażarki. W salonie gier LG wskaźnik ten waha się od 50 do 140 litrów. Jeśli masz zamiar zbierać na zimę warzywa i grzyby, zioła i owoce – wybieraj bardziej pojemny urządzenie oddział.
4
Należy pamiętać i to, jak znajdują się drzwi zamrażarki i komory głównej. Niektóre lodówki marki LG wykonane na zasadzie „Side-by-Side” (urządzenie i chłodnicze komory znajdują się w pobliżu, według typu двустворчатого szafy). Lodówka takiego projektu nie nadają się do małej kuchni, są one raczej przeznaczone dla dużych kuchni-studio lub domów.
5
Weź pod uwagę i to, że lodówka LG mogą być zarówno z jednym jak i z dwoma sprężarkami. Modele z większą ilością wymagają drugiego sprężarki, tak jak jeden do wysokiej jakości i szybkiego chłodzenia żywności może okazać się niewystarczające. Chłodziarki przy разморозке w двухкомпрессорных modelach wyłączać nie trzeba, ono nadal będzie pracować w normalnym trybie, co jest niewątpliwą zaletą takich lodówek.
6
W lodówkach LG są używane automatyczny system rozmrażania, zwykle przedmioty odniesienia tych nazw jak „No Frost” lub „Frost Free”. Taki system może pracować na dwa sposoby: w ogóle nie dopuścić do pojawienia się śniegu czapki lub powoli rozmrażać ją. W niektórych urządzeniach aparatura chłodzenia osadzony w drzwiczki.
7
Bierz pod uwagę klasę energetyczną lodówki LG. Minimalne zużycie energii elektrycznej w modelach A-klasy. Oznakowania литерами W i mówią o średniej wydajności. Należy pamiętać i poziom hałasu – u dobrych modeli nie powinien przekraczać 40 Db.
Należy zwrócić uwagę
Lodówka LG koreańskiej złożenia bardziej wiarygodne, niż chińskie. U tych ostatnich w trakcie eksploatacji mogą być gorące ścianki boczne.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.