Jak wstawić człowieka w filmie

Stworzyć zabawną parodię lub jakiś kreskówkowy, połączyć elementy animacji i filmu, jaki by nie był cel twojej pracy, wymiana osoby w dzisiejszym filmie pomaga radykalnie zmienić fabułę filmów i wrażenie z jego oglądania.

Jak wstawić człowieka w filmie

Trzeba

  • – program Adobe Photoshop.

Instrukcja

1
Często takie operacje wykonują wykwalifikowani profesjonaliści na specjalnym sprzęcie, z wymaganym oprogramowaniem, jednak za pomocą programów może zrobić praktycznie każdy użytkownik. Pobierz program Adobe Photoshop z internetu. Jeśli masz oprogramowanie na dysku, zainstaluj w systemie dysku lokalnym komputera. Wersja narzędzia praktycznie nie ma znaczenia.
2
Wybierz żądany film i kilka zdjęć, z których chcesz wyciąć twarzy, aby wstawić je do filmu. Jeśli trzeba wyciąć twarz z innego filmu, to trzeba będzie zrobić zdjęcie podczas odtwarzania filmu wideo (wstrzymać i uchwycić zdjęcie i zapisać go w edytorze wideo).
3
W specjalnym programie, wykorzystując odpowiednie narzędzia, wyciąć twarz. W oprogramowaniu Adobe Photoshop można to zrobić za pomocą lasso. Ja delikatnie rzeźbi rysunek ze zdjęcia.
4
Włóż na przezroczyste tło wycięcia obraz i zapisz. Umieść film na klatki. Na każdą klatkę trzeba nałożyć swoje wycięcia obraz. Następnie zapisz wideo w zwykłym dla niego formacie, na przykład, WMA lub AVI.
5
Pamiętaj, że w osi czasu obraz się zmienia nieustannie. Jeśli zostawić całość w filmie wideo statyczna, to będzie to widać już gołym okiem, a aby film wyglądał bardziej naturalnie, trzeba podnieść kilka zdjęć z różnym wyrazem twarzy w klatkach.
6
Aby kontrast między za zdjęcia i oryginału nie było widać, że krawędzie trzeba заретушировать. Także lepiej wybrać zdjęcia o podobnej jakości wideo. Jako jedną z opcji wstawiania twarzy w filmie, można nagrać film za pomocą HBH projekcji (na niebieskim lub zielonym tle) i z wykorzystaniem Pinacle, wystawić twarz na wideo.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *