Jak wpisać login i hasło

Autoryzacja na stronie internetowej otwiera użytkownikowi szereg dodatkowych funkcji. Na wielu forach nawet dodawanie wiadomości i tworzenie motywów pozwala tylko autoryzowanym użytkownikom. Właściwie, autoryzacja jest wprowadzenie nazwy użytkownika, zarejestrowany i hasła.

Jak wpisać login i hasło

Instrukcja

1
Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany na stronie, kliknij przycisk „Rejestracja” i wypełnij formularz aplikacyjny. Obejmuje ona kilka standardowych dla każdego zasobu pól: twój pseudonim (unikalny dla danego serwisu), skrzynka pocztowa (na niego przyjdzie e-mail z potwierdzeniem rejestracji), hasło (pod nim będziesz używać do logowania się na konto), inne dane kontaktowe (telefon, GG, prawdziwe nazwisko opcjonalnie), dane osobowe (hobby, zawód i tym podobne). Potwierdź dane o sobie i zgodę z zasadami korzystania z zasobów.

Otwórz w skrzynce pocztowej list od administracji strony i kliknij na link, aby potwierdzić aktywację konta.

2
Zlokalizuj, a następnie kliknij przycisk „Zaloguj się”. Czasami zamiast niej się pisze „Login”, „Log in”, „Login”. W górnym polu (to się nazywa „Log in”, „Login”, „Username”, „Nickname”) wpisz swój login podany podczas rejestracji, a w dolne („hasło”, „password”) hasło określone również podczas rejestracji.
Należy zwrócić uwagę
Na niektórych stronach hasło jest generowane robotem i są wysyłane do ciebie w e-mailu z potwierdzeniem rejestracji. Skopiuj go z listy i wklej w odpowiednie pole.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.