Jak w COP usunąć lagi

Większość użytkowników, grający w gry komputerowe z wykorzystaniem dostępu do internetu, spotkałem się z pewnymi problemami. Ważne jest, aby zrozumieć, że najczęściej opóźnienia i lagi w grze nie są związane z prędkością dostępu do sieci.

Jak w COP usunąć lagi

Trzeba

  • – gra Counter-Strike;
  • – edytor tekstu.

Instrukcja

1
Możliwości Counter-Strike pozwalają bardzo dokładnie dopasować ustawienia rozgrywki. Dzięki tej funkcji każdy gracz może samodzielnie wybrać odpowiednie dla niego ustawienia. Otwórz menu „Mój komputer”, a następnie przejdź do folderu z grą.
2
Przejdź do katalogu cstrike i utwórz dokument tekstowy, którego nazwa będzie zawierać cyfry i litery łacińskie. Dla ułatwienia skorzystaj z nazwą NoLags. Zmień rozszerzenie otrzymanego pliku z txt na cfg.
3
Otwórz ten dokument aplikacje WordPad lub Notatnik. Na początek wpisz polecenie sv_unlag i ustaw dla niej wartość 1. Jest to standardowa funkcja gry, pozwalając pracować resztą żądanego polecenia.
4
Teraz zaznacz opcję 0 dla drużyny cl_download_ingame. Ta funkcja uniemożliwia pobieranie plików podczas rozgrywki. Wpisz kolejno następujące polecenia:sv_unlagmax „0.5”;max_shells „0”;max_smokepuffs „0”;cl_weather „0”;cl_lb „1”;cl_nodelta „0”.
5
Ustaw wartość parametru cl_rate równy 25000. Dla funkcji cl_cmdrate i cl_updaterate ustaw wartość 101. Zapisz plik. Utwórz nowy dokument tekstowy. Zmień jego nazwę na userconfig.cfg.
6
Otwórz otrzymany plik i wpisz w nim polecenie exec NoLags.cfg. teraz twój konfig będzie ładować po uruchomieniu gry. Otwórz Counter-Strike i połącz się z wybranym serwerem.
7
Naciśnij przycisk Tab i zobacz wynik na wykresie Ping. Jeśli jego wartość jest większa niż 50 ms, zmienić niektóre ustawienia konfiguracji znajdziesz tutaj. Zmniejsz wartości cl_cmdrate i cl_updaterate. Wskaźnik do pierwszego polecenia zaznacz na 5 jednostek mniej, niż drugi.
8
Pamiętaj o tym, dwie wymienione zespoły są odpowiedzialne za ilość przesyłanych pakietów na sekundę. Znaczący ich spadek doprowadzi do tego, że część informacji z serwera po prostu nie będzie działać do klienta.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *