Jak uzyskać legitymację instruktora

Uczyć jazdy w szkole nauki jazdy lub prowadzenia prywatnej praktyki można tylko w przypadku dowodów na prawo do nauki jazdy pojazdów. Zobacz to dowód mogą osoby dowolnej płci, jazdy, których nie mniej niż 3-ch lat. Przy tym nie ma znaczenia, czy pracujesz w szkole nauki jazdy oficjalnie, czy nie.

Jak uzyskać legitymację instruktora

Instrukcja

1
Do uzyskania certyfikatu skontaktuj się z межрегиональную skojarzenia szkoły nauki jazdy. Po ukończeniu odpowiedniego kursu wykładów otrzymasz świadectwo, które daje prawo do nauczania jazdy w szkole nauki jazdy. W razie potrzeby można uczęszczać na warsztaty i kursy podyplomowe. Jeśli taka stowarzyszenie w swoim regionie, należy skontaktować się z автошколы włącz tryb. Niektóre z nich mogą mieć prawo do szkolenia instruktorów jazdy (mistrzów zawodu).
2
Jeśli uczyć jazdy idziesz prywatnie, переоборудуйте samochód, instalując na nim dodatkowe pedały hamulca i sprzęgła (w samochodach z MANUALNĄ). Produkują remonty samochodów specjalistyczne centra technologiczne, które mają licencję na ten rodzaj usług. Powinny one dostarczyć niezbędne dokumenty do rejestracji auta w POLICJI.
3
W rejonowym wydziale POLICJI weź oświadczenie do wprowadzania zmian w konstrukcji t/c. Z wypełnionym wnioskiem idź do szefa POLICJI, który ją podpisuje i wysyła cię na przejściu nowego kontroli i uzyskania nowego świadectwa rejestracji t/s. W nowym akcie rejestracji powinno być wskazane, że w samochodzie są założone duplikaty napędu hamulca i sprzęgła. Również należy wystawić zaświadczenie o zgodności pojazdu z wymaganiami bezpieczeństwa.
4
Na wyposażonym samochodem można uczyć i prywatnie, i w szkole nauki jazdy. Jeśli chcesz dawać prywatne lekcje jazdy, najpierw musisz zarejestrować się jako przedsiębiorca indywidualny i zarejestrowany w urzędzie skarbowym. Dodatkowych licencji otrzymywać nie trzeba, gdyż usługi edukacyjne nie są licencjonowane. Zrób rozszerzonego ubezpieczenia OC bez ograniczenia na prawo jazdy.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.