Jak utworzyć obraz graficzny

Komputer nie można sobie wyobrazić bez obrazy graficzne, które niosą nie tylko aplikacji, ale i estetyczny charakter. Od tego, czy zostaną stworzone prosty zrzut ekranu lub zdjęcie obrobione w programie graficznym, zależy jakość, wygląd i oryginalność grafiki.

Jak utworzyć obraz graficzny

Instrukcja

1
Określ, jakiego planu tworzenie grafiki cię interesuje. Obecnie istnieje duża liczba programów kompleksów i narzędzi przeznaczonych do tworzenia prostych efektów graficznych, gier i pełnych filmów animowanych.
2
Zrób prosty zrzut ekranu. Można go używać na przykład, podczas gry, oglądania filmów itp.), Naciśnij jeden raz klawisz Print Screen SysRq. Przy tym każdy obraz zapisany w schowku. Pobierz program Hard Copy Pro, który pozwoli otworzyć menedżer zdjęć. Po naciśnięciu przycisku Print Screen SysRq automatycznie kopiuje swoje ulubione zdjęcia w specjalnie wyznaczonym folderze.
3
Utwórz obraz w programie Paint. Kliknij przycisk „Start”, następnie „Wszystkie programy”, „Akcesoria”. Wybierz wiersz „Paint”. Program ten pozwala tworzyć nowy obraz, przeglądać i edytować rysunki zeskanowane zdjęcia. Ale, niestety, możliwości programu są bardzo ograniczone, dlatego trudno jest stworzyć dobry wizerunek.
4
Skorzystaj wszechstronne narzędzie do tworzenia obrazów w programie Adobe Photoshop. Jest to wielofunkcyjny edytor graficzny. W programie dostępne są liczne tła, czcionek i stylów. Program-edytor jest tak prosta, że, jeśli nie masz żadnych umiejętności pracy z nią, i tak możesz łatwo tworzyć wysokiej jakości obraz graficzny. Zobacz lekcje w pracy z Photoshop, które znajdź w internecie na życzenie w wolnym dostępie.
5
Do tworzenia grafiki trójwymiarowej zwrócić uwagę na darmowy program „Blender”. Różni się ona stosunkowo prosty interfejs i oferuje wiele możliwości dla kreatywności. Z płatnych pakietów wybierz „3DMax” lub „Maya”. Wszystkie te aplikacje można pobrać z internetu na życzenie „Programy do tworzenia grafiki”.
logo
Kategoria:
Rysunek

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.