Jak utworzyć kilka skrzynek pocztowych

Niektórzy użytkownicy dla swojej wygody mają kilka skrzynek pocztowych. Jeden z nich może być dla korespondencji osobistej, drugi – dla narzędzia i tak dalej. A tworzyć je wszystkie, jak można na jednym i tym samym serwisie, jak i jednocześnie na kilka.

Jak utworzyć kilka skrzynek pocztowych

Instrukcja

1
Aby uzyskać skrzynkę na Onecie, przejść przez procedurę rejestracji, ona składać się będzie z dwóch etapów. Najpierw pojawi się pierwsza strona formularza do wypełnienia. W niej wpisz swoje dane osobowe: imię, nazwisko, wybierz nazwę użytkownika i kliknij przycisk „Dalej”. Szczególną uwagę należy zwrócić właśnie do tworzenia loginu. To powinno być łatwe do zapamiętania, ale przy tym składać się z liter i cyfr, a zawierać nie więcej niż dwadzieścia znaków. Jeśli wybrany pseudonim okaże się zajęty inną osobą, system powiadomi cię o tym i poprosi, aby wybrać inny.
2
W drugim kroku rejestracji wprowadź hasło, aby zalogować się, potwierdź go w następnej kolumnie i wymyśl pytanie. To pomoże ci w przyszłości odzyskać utracony dostęp do poczty e-mail. Opcjonalne do wypełnienia wykresami są innej skrzynki pocztowej i numer telefonu komórkowego. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych pól, zaznacz pole wyboru obok pola „akceptuję warunki umowy” i kliknij na przycisk „register”. Cała procedura nie zajmie ci pięć minut.
3
Inny serwis, który pozwala tworzyć darmowe pały pocztowe, – mail.ru. W formularzu należy podać swoje imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania i płeć. W kolejnej kolumnie wpisać odpowiednią nazwę skrzynki pocztowej. Jak tylko podasz jego, serwis podpowie, swobodnie czy to nazwę. Dalej wymyśl hasło, składający się z łacińskich wielkich i małych liter, a także cyfr od 0 do 9. Potwierdź hasło i wprowadź numer telefonu. Jest to konieczne dla przyszłości odzyskiwania hasła za pomocą sms-a. Nie zapomnij, aby zadać pytanie i podać na niego odpowiedź. Rejestrując nowy adres e-mail, zapisz gdzieś potrzebne do logowania dane. Pozwoli to zaoszczędzić od niepotrzebnych problemów, jeśli nagle zapomnisz swój login lub hasło do niego.
4
Podobne dane trzeba podać podczas tworzenia skrzynki pocztowej na Рамблере lub w dowolnym innym systemie. Warto tylko zauważyć, że usługa ta pozwala tworzyć nieograniczoną ilość skrzynek. Skorzystaj z tego, odwiedzając oficjalną stronę i klikając na napis „Odpalić mail”.
logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.