Jak uszyć skórzaną torbę

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat skórzane torby są uważane za jedne z najbardziej stylowych kobiecych akcesoriów. Jednak nie zawsze wybór, przedstawiony na witrynach sklepowych, może zaspokoić wymagające gusta. Spróbuj stworzyć torbę, która do wdrożenia w sobie połączenie wyjątkowości i smaku.

Jak uszyć skórzaną torbę

Trzeba

  • – szablony wzory;
  • – skóra;
  • – szpilki;
  • – kreda;
  • – nici;
  • – klej;
  • – okucia.

Instrukcja

1
Zrób układ przyszłego torby. Na początek można spróbować uszyć najprostsze modele, składające się z 2 boków i uchwyty. Jeśli taka opcja wydaje się nudne, to zrób kształt torby owalne lub półksiężyca.
2
Narysuj 4 identyczne wzory, na sztywnym kartonie (2 podkładki, 2 na zewnątrz). Projektujemy dno torby. Zrób wzór uchwyty i kieszenie. Starannie wytnij szablony.
3
Baste wzory do skóry z pinami i rysować kredą, dodać 1 cm na szew. Następnie przytnij części. Zszyć podszewkę i skórę wszystkich elementów z trzech stron, włóż kartonowych uszczelkę i delikatnie ogarnęła dekolt. Do produkcji skórzanej torby trzeba użyć jedwabne nici lub żyłki.
4
Skleić części na miejscu przyszłych szwów, to упрочнит konstrukcję. Aby ułatwić proces zaszywania, обмажьте krawędzi torby mydłem. Jeśli szwy były zbyt grube, wyrównać je młotkiem, który trzeba najpierw owinąć ściereczką. Przyszyć do worka zamki i zapięcia.
5
Sew długopis. Złóż krawędzie tkaniny do środka i uszyć duże szwy, ale można prostrochit część od wewnętrznej strony, a następnie wykręcić ją na przedniej.
6
Połącz część z torbą lub przymocuj za pomocą dużych pierścieni, co daje produkt bardziej stylowy wygląd. Jeśli nie chcesz korzystać z mebli, szyć uchwyt po wewnętrznej stronie produktu, zewnętrznej lub po przekątnej od jednej боковинки do innego.
7
Udekoruj torbę. Można to zrobić za pomocą dodatkowych szwów z нанизанным na wątek koralikami. Zrób rysunek diamante, za pomocą specjalnego pistoletu lub grzanie je żelazkiem i przenosząc na tkaninę przy użyciu pęsety. Owiń taśmą uchwyt, jeśli to nie narusza ogólnego stylu wyroby.
Należy zwrócić uwagę
Wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie na zamek błyskawiczny należy przyszyć do połączenia części.

Porada
Jeśli chcesz ozdobić produkt aplikacją lub haftem, to dołączyć ją do torby potrzebne do połączenia części.

logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.