Jak uszyć rozładunek

Rozładunek – niezbędna rzecz dla wojskowych, myśliwych, wędkarzy, fotografów i tak dalej. Najważniejsze właściwości tego przedmiotu w tym, że można przenosić wiele różnorodnych i niezbędnych rzeczy i to, że można je bardzo szybko w razie potrzeby zdobyć.

Jak uszyć rozładunek

Trzeba

  • – podkładki 1 m;
  • – tkaniną 0,5 m;
  • – taśma pasa 15 m;
  • – klamra 8 szt.;
  • – lepka taśma velcro;
  • – капроновые nici;
  • – maszyna do szycia;
  • – nożyczki.

Instrukcja

1
Zmierz obwód klatki piersiowej, długość ramion i długość produktu, obwód szyi. Zbuduj wzór kamizelki.
2
Narysuj kąt prosty, uchylenie się od góry w prawo, odcinek równy ? wymiary obwodu szyi, w dół – 3 i 10 cm Połączyć płynną linią punkt na linii poziomej z punktem 3 i 10. W ten sposób uzyskuje linii wlewu forehand i oparcia.
3
Od punktu 3 odstawić w dół miarkę długości produktu. Na prawo od niej – miarkę, równą 1/4 obwodu klatki piersiowej. Przesuń palcem w górę prostą. Odłóż miarkę długości ramienia od punktu wlewu. Od niej w dół opuścić odcinek równy wymaganej długości rękawów. Przesuń palcem w prawo od tego punktu prostą. Połącz punkt przecięcia z punktem ramię.
4
Wyciąć wzór forehand i oparcia. Dołącz do siebie, a następnie wprowadź odpowiednie zmiany. Rozładunek nie powinien krępować ruchów.
5
Zastanów się, co trzeba będzie nosić w rozładunku. Narysuj rozmieszczenie kieszeni. Najlepszy sposób – wytnij prostokąty różnej wielkości, dołączyć je do kolejnych wzorów i wybrać najbardziej optymalny układ.
6
Выкроите części forehand i oparcia z głównym i wykończeniem materiału. Jeśli masz zamiar używać rozładunek w chłodniejsze pory roku, to zrób przekładkę z холофайбера lub синтепона. Zaznaczyć na przedniej stronie kamizelki lokalizację wszystkich kieszeni.
7
Aby kieszenie były większe, застрочите dolne rogi prostokąta. Zautyuzhte na złej stronie uprawnień do spoin. Załączyć kieszenie na miejsce angielskimi pinami.
8
Części zaworów złóż prawej strony do siebie i застрочите, pozostawiając otwartą górną część zaworu. Wykręć na przedniej stronie, szyć kawałek velcro-rzep lub klamrę. Kieszenie i zawory pristrochite. Podczas wejścia w kieszeni zrób wiatr.
9
Złożyć górną część, синтепон i podszewka, połączyć z pinami. Wykonaj boczne i szwy ramion. Z kolei nad wszystkie aspekty koła taśmą.
10
Mark linii pasów „pajęczyny” i zapięcia. Szyć pasy, na końcach linii rób wiatr. Przymocować klamry. Podpora baza gotowa.
Porada
Rozładunek nie musi być w formie kamizelki. Można uszyć ją w postaci paska lub mankiet.

logo
Kategoria:
Hand-made

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.