Jak usunąć tryb walet

Tryb Samochodu – jest to tryb serwisowy alarmu samochodu. W nim wszystkie funkcje zabezpieczeń autoalarm całkowicie wyłączone. Ten tryb jest wymagany w przypadku, gdy, na przykład, chcesz zostawić swoje auto w serwisie na naprawie.

Jak usunąć tryb walet

Trzeba

  • – pilot alarmu;
  • – instrukcja obsługi alarmu samochodowego.

Instrukcja

1
Weź podręcznik użytkownika, aby wyświetlić wszystkie partycje. Tam na pewno można znaleźć opis wyłączenia tej funkcji. Jeśli taka informacja tam brakuje lub jeśli z jakiegoś powodu nie możesz skorzystać z instrukcji, to nie ma znaczenia. I mimo, że proces wyłączania trybu Valet jest indywidualnie, jednak nie u wszystkich systemów bezpieczeństwa jest podobny postępowanie, w trakcie których można produkować wyłączenie tej funkcji. Ale warto zauważyć, że u ciebie wychodzi na to trochę więcej czasu, niż gdyby produkowali tę operację w instrukcji.
2
Usiądź najpierw w swoje auto i włączyć zapłon, a następnie przez 5 sekund, wyłącz go. Przy tym staram się przestrzegać właśnie ten okres czasu, tak jak w przypadku niepowodzenia trzeba tę czynność powtórzyć. Następnie naciśnij i przytrzymaj przez 10 sekund wyłącznik Valet. Przełącznik ten można znaleźć na odbiorniku sygnału, który zazwyczaj znajduje się pod kierowniczego klockiem maszyny.
3
Należy zwrócić uwagę, po tych działań syrena systemu alarmowego powinna składać się od dwóch do pięciu недлинных sygnałów. Po czym dioda gaśnie, a światła pozycyjne samochód вспыхнут kilka razy. Po tym tryb serwisowy Valet zostanie wyłączony, a alarm będzie wykonywać swoją pracę w trybie normalnym.
4
Upewnij się, że przed wyłączeniem tego trybu na pilocie zdalnego sterowania znajdują się przyciski i przełączniki. Jeśli nie możesz ich znaleźć, najprawdopodobniej, są oznaczone inaczej. Następnie trzeba skontaktować się z centrum serwisowym w celu uzyskania porady.
5
Użyj alternatywa zdejmowania trybu Valet. Można to wykonać zdalnie za pomocą pilota zdalnego sterowania ochrony. Do tego trzeba wsiąść w samochód, włącz zapłon i wyłącz go przez 5 sekund. Następnie nacisnąć przycisk z symbolem głośnika i otwartego blokady i przytrzymać je przez 15 sekund. Syrena będzie musiała wydać od dwóch do pięciu sygnałów, kilka razy вспыхнут światła pozycyjne samochodu, a dioda LED alarmu zgaśnie.
logo
Kategoria:
Naprawa i serwis

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.