Jak usunąć torpedę na waz

Jeśli zdecydujesz się zrobić izolację torpedy Vaz 2107, należy w pierwszej kolejności ją zdjąć. Do tej sprawy trzeba podejść bardzo odpowiedzialnie. Plastikowe elementy panelu są bardzo delikatne, więc można je łatwo uszkodzić podczas demontażu.

Jak usunąć torpedę na waz

Trzeba

  • – wkrętak;
  • – śrubokręt, która ma bezpośredni tłokowych;
  • – zestaw głowic.

Instrukcja

1
Na początek wykręć śruby mocujące i zdjąć klinkierowa osłona wału kierownicy. Następnie wyjąć dysze, które są przeznaczone do ogrzewania szyb bocznych i dysz wentylacyjnych na desce rozdzielczej.
2
Następnie za pomocą śrubokręta wyjąć zaślepkę, która oznacza, ogrzewanie przedniej szyby. Do zdejmowania osłony należy wykręcić śrubę, która znajduje się pod zaślepką. Po tym, można odłączać urządzenia od obwodu elektrycznego.
3
Lewy i prawy głośniki ukryte pod okładzinę. Jej koniecznie trzeba usunąć. Należy zwrócić uwagę, na górnej krawędzi okładzin zainstalowane dwa tworzyw sztucznych uchwytu. Zdejmuj je bardzo ostrożnie. Są bardzo kruche.
4
Każdy głośnik mocowany na 4 śruby. Wykręć je za pomocą wkrętaka z końcówką. Następnie wyjąć je z panelu i odłącz przewody. Teraz możesz przejść do wypłaty półki. W tym celu należy odkręcić 3 śruby. Znajdują się one na dole. Można od razu wyjąć obudowę schowka.
5
Następnie odkręcić nakrętkę dziennego prędkościomierza i wyjąć linkę licznika je na desce rozdzielczej. Dalej należy zwrócić uwagę na pasek mocowania radia. Z niej wyjąć zegar, włącznik ogrzewania tylnej szyby, a także zapalniczki. Odłącz wszystkie przewody.
6
Wyjmij radio i odłącz go od sieci, uprzednio odkręcając śruby mocujące. Delikatnie pociągnij za górną część i wyjąć dolny wspornik mocowania radia. Zwolnij zaczepy górnej wkładki i wyjąć go z panelu.
7
Następnie wyciśnij od wewnątrz wszystkie haki, które znajdują się w górnej części dekoracyjne wkładki panelu. Wyjmij ją. Przez otwory schowka przyrządów odkręcić cztery nakrętki górnego mocowania deski rozdzielczej. Również raz odkręcić dwie śruby dolnego mocowania. Zdejmij panel i wkładkę. Zbierać torpedę trzeba w odwrotnej kolejności.
Porada
Strzelać torpedy najlepiej we dwoje.

logo
Article Categories:
Naprawa i serwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *