Jak usunąć dźwięk dzwonka

Popularne w dzisiejszych czasach usługi operatorów komórkowych stała się wymiana standardowego sygnału na dzwonek lub dźwięk. Początkowo wydaje się to dobrym pomysłem, ale problem w tym, że jej słuchają wszyscy, oprócz ciebie, więc często otaczających irytujące ta wymiana. W takim przypadku dzwonek lepiej usunąć i przywrócić standardowy klakson.

Jak usunąć dźwięk dzwonka

Instrukcja

1
Zabierzcie melodię, заменяющую klakson, jeśli operator MTS. W tym przypadku należy wyłączyć usługę Good ‚ ok. Do tego z telefonu komórkowego wpisz kombinację *111*29#. Następnie wybierz „Wyłącz”.
2
Można również skorzystać z usługi Mobilny asystent”, dzwoniąc z telefonu komórkowego na numer 111 i wyciszyć dźwięk dzwonka. Przejdź na stronę usługi „dostęp do Internetu-asystent”, wpisz swój login i hasło, aby zalogować się do systemu. Następnie w menu wybierz opcję i wyłącz usługę dzwonki zamiast sygnale.
3
Wyłącz usługę „Cześć” operatora „Beeline”, aby usunąć dźwięk dzwonka w swoim pokoju. W tym celu wybierz z telefonu pokój 0770 i kliknij przycisk połączenia. Następnie wybierz odpowiednią opcję. Należy pamiętać, że ustawienia tej usługi i wszystkie zamówione dzwonki będą utrzymywać się w ciągu miesiąca.
4
Jeśli trzeba usunąć dźwięk dzwonka zamiast sygnału operatora „Beeline-Ukraina”, należy wyłączyć usługę „Di-Jingle”. Aby to zrobić, przejdź do systemu „dostęp do Internetu-asystent”, „Ustawienia”, a następnie „Di-Jingle” i kliknij „Wyłącz usługę”. Lub zadzwoń pod numer 465 i przejdź do menu usługi i wyłącz ją. Można również wysłać sms na numer 465 z tekstem 012.
5
Wyłącz usługę „Magazyn klakson” operatora „Megafon”. W tym celu zadzwoń ze swojego telefonu pod bezpłatny numer 0660, a następnie podążać instrukcjami автоинформатора i zrób wyłączenie dzwonka. Można to zrobić na miejscu, usługi http://pg.megafon.ru/ w tym celu należy zalogować się za pomocą loginu (numeru telefonu) i hasłem i wybrać odpowiedni rozdział.
6
Wyłącz usługę „Di-jingle” operatora „Kyivstar”. Można to zrobić za pomocą wiadomości sms z kodem 012, wysłanej na podany numer 465. Ta wiadomość jest bezpłatna.
logo
Article Categories:
Telefony komórkowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *