Jak ustawić zapisywanie na NFS Most Wanted

Podczas przejścia niektórych gier, w tym gry zręcznościowe, są etapy, które są z trudem. Czasami na przejście jednej misji może potrwać do kilku godzin. Aby tego uniknąć, wystarczy skopiować z internetu pliki zapisać.

Jak ustawić zapisywanie na NFS Most Wanted

Trzeba

  • – komputerowa gra NFS: Most Wanted;
  • – komputer z podłączeniem do internetu.

Instrukcja

1
Zapisać do wielu gier komputerowych zamiennie, tzn. jeśli chcesz, możesz skopiować pliki „сохранки” u swojego przyjaciela i zastąpić nimi stare pliki. Ale jeśli masz dostęp do internetu, nie ma sensu chodzić do znajomych lub kolegów. Gotowe zapisu można pobrać na następnej stronie http://stopgame.ru/download/5078/need_for_speed_most_wanted/save_files.html.
2
Na załadowanej stronie kliknij na link „Pobierz” i w otwartym oknie dialogowym wybierz opcję „Zapisz”. Następnie kliknij przycisk „OK” lub naciśnij klawisz Enter i wprowadź katalog do zapisu archiwum. Kilka sekund później, pliki zostaną pobrane.
3
Przed rozpakowaniem plików zaleca się przeskanowanie archiwum dowolnym produktem antywirusowym. Jeśli do tej pory nie instalowałeś i nie pracowali z narzędzi takiego planu, zaleca się pobrać na dysk twardy bezpłatną wersję kaspersky Anti-Virus” na poniższy link http://kaspersky.yandex.ru.
4
Jeśli połączenie z internetem nie pozwala na pobieranie plików o dużej objętości, zamiast programu antywirusowego można korzystać online-skaner. Otwórz poniższy link https://www.virustotal.com kliknij przycisk Choose file i wybierz nowo pobranego archiwum. Następnie kliknij przycisk Scan it i poczekaj na wyniki testu. Po wykryciu wirusa wysoce zalecane, aby usunąć ten pakiet i spróbuj pobrać inny.
5
Teraz możesz rozpakować archiwum do dowolnego katalogu. Należy zwrócić uwagę na zawartość archiwum, wewnątrz archiwum rar można spotkać dwa zip. Rozpakuj odpowiedni archiwum (przechodzą wszystkie misje czy tylko najnowsza) i jego zawartość przenieść do katalogu C:Documents and Settings\_имя_пользователя_Мои документыNFS Most Wanted. W niektórych wersjach systemów operacyjnych folder „Moje dokumenty” ma inną nazwę – My Documents.
6
Uruchom grę i podczas wybierania gracza kliknij na pasku z nową nazwą. W niektórych przypadkach nowe zachowania nie można wczytać w grze. Ten problem występuje z powodu długiej nazwy folderu z zapisami. Wróć do folderu „Moje dokumenty”, a następnie naciśnij klawisz F2 (aby zmienić nazwę) i skróć nazwę profilu do 3 liter. Naciśnij klawisz Enter, a następnie ponownie uruchom grę.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.