Jak ustawić xenon samemu na „Ford Focus”

Modernizacja samochodu – kłopotliwe. Ale praca pali się w rękach prawdziwego kierowca, który postanowił samodzielnie zainstalować xenon na swój „Ford Focus”.

Jak ustawić xenon samemu na

Trzeba

  • – jeden płaski duży śrubokręt;
  • – mała piła/mały wyrzynarka;
  • – lampy ksenonowe;
  • – maszynki do strzyżenia;
  • – śruby o długości do 1 cm.

Instrukcja

1
Zdemontować reflektory, w które planujesz zainstalować xenon. Do tego podnieś капотную pokrywę śrubokrętem odkręcamy górną śrubę przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.
2
Opuść rękę za faro. Znajduje się tam mały zatrzask. Нащупайте ją nacisnąć w dół. Ten zatrzask trzyma faro na miejscu, więc kiedy usłyszysz kliknięcie, a następnie pociągnij ją do siebie. Około радиаторной kraty znajduje się główne gniazdo z reflektora. Trzeba go odłączyć. Kliknij na dźwignię w środku gniazda, stosując siłę. Kiedy usłyszysz kliknięcie, możesz w pełni czerpać faro z gniazda.
3
Wyjmij wtyczkę, który mocuje się do lampy. To łatwo zrobić, jeśli kliknąć na znajdujący się na dole zacisk. Ostrożnie wyjmij dwa złącza z zatrzasku. W rękach musi pozostać tylko złącze z tworzywa sztucznego.
4
Weź lampę xenon. Za pomocą piły lub wyrzynarki wyciąć w złączu otwory w kształcie ogona lampy. Należy to zrobić z przeciwnej od zatrzaski strony. Po sprawdź, jak jest włożona żarówka. Wszystko powinno dobrze przylegać i nigdzie nie spędzać czas.
5
Podczas wycinania, usunąłeś metalowy klips. Umieścić go z powrotem, odcinając szczypce które krawędzi.
6
Przymocuj moduł zapłonu do zagłębieniu na dole od światła. Zakładanie lepiej produkować małych wkrętów (nie dłuższy niż 1 cm).
7
Ustaw z powrotem na lampę gumową zaślepkę. Do tego wyciąć w niej mały otwór. Musi mocno облегать xenon, wtedy żadna wilgoć nie będzie mu straszna.
8
Dokładnie połączyć wszystkie przewody. Ustaw lampę na miejsce, sprawdź swoją pracę, włączając oświetlenie. Dobrej drogi!
Należy zwrócić uwagę
Nie używaj siły, próbując wyciągnąć faro, możesz złamać łączniki. Najlepiej z dużą starannością dociśnij dźwignię uchwytu, i dopiero po kliknięciu, wyjmij lampy system.

logo
Article Categories:
Naprawa i serwis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *