Jak ustawić drabinę ścianę

Ściany – to dobry sposób, aby umieścić w małej przestrzeni mieszkania trener rozwoju fizycznego dziecka. Oprócz klasycznej schody kompleks może zawierać pierścienie, huśtawki i inne elementy.

Jak ustawić drabinę ścianę

Trzeba

  • Ściany, wiertarka, elementy złączne.

Instrukcja

1
Zapoznać się z wyposażeniem danego modelu szwedzkiej ściany. Przeczytaj instrukcję. Dla każdego modelu są pewne wymagania co do metrażu. Większość modeli są instalowane na распорках, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce.
2
Sprawdź sufity. Jeśli masz w mieszkaniu sufity montowane, a następnie zainstalować ścianę się nie uda. Ponadto, po zainstalowaniu szwedzkiej ściany wokół musi być wystarczająco dużo miejsca, by huśtać się na huśtawce i wykonywać ćwiczenia.
3
Zaznacz pionowe prowadnice dystansowe. Następnie włóż poziome schody w rowki. Jeśli należy dodatkowo dołączyć części drabiny do ściany, użyj wiertarka. Z jego pomocą można szybko wywierć otwory w ścianie.
4
Istnieją szwedzkie ściany, w których poziome schody instalowane w jedną ze stron. W takim przypadku należy najpierw zainstalować tylko jedną prowadnicę. Następnie zebrać wszystkie stopnie i dopiero potem zainstalować drugą pionową prowadnicę.
5
Jeśli masz model, który mocuje się na ścianie, to mocowanie zwykle odbywa się w czterech miejscach za pomocą dziurkacza i śrub. W tym przypadku ważne jest również, aby wybrać miejsce instalacji.
6
Nie nadają się ściany z płyt gipsowo-kartonowych. Dla szwedzkiej ściany należy betonowa lub murowana podstawa. Zrób cztery otwory w ścianie za pomocą dziurkacza.
7
Zaznacz pionowe prowadnice i zabezpieczyć je za pomocą śrub. Włóż poziome schody w rowki. Wszystkie dodatkowe moduły zwykle dołączają się do szwedzkiej ścianie bez większych trudności.
Należy zwrócić uwagę
Drewniane szwedzkie ściany mogą zostawić drzazgi, ale bardziej przyjazne dla środowiska.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *