Jak stworzyć lustrzane odbicie wideo

Przy obróbce materiału czasami występuje konieczność zastosować efekt dublowania wideo. Najprostszym sposobem realizacji tego zadania — korzystanie z preinstalowanym programy „Windows movie Maker Live”, którą można znaleźć na liście standardowych aplikacji SYSTEMU Windows 7.

Jak stworzyć lustrzane odbicie wideo

Instrukcja

1
Jeśli na komputerze jest zainstalowana wcześniejsza wersja systemu Windows (Vista lub XP), można pobrać aplikację „Windows movie Maker Live” na oficjalnej stronie internetowej pod adresem http://download.ru.msn.com/wl/moviemaker. Po instalacji uruchom program, dodaj swój film za pomocą polecenia „Dodaj wideo i zdjęcia” z menu głównego.
2
Poczekaj, aż program wykona раскадкровку filmowego, a następnie wybierz ramkę, którą trzeba stworzyć lustrzane odbicie. Możesz wybrać jedną lub kilka klatek, jak i cały film. Do tego trzeba będzie przeznaczyć ramki, naciśnij i przytrzymaj klawisz Ctrl i podkreśla fragmenty kursorem. Inna opcja zaznacz wszystko za pomocą „gorące” klawisze Ctrl+A.
3
Przejdź na zakładkę „efekty Wizualne” w głównym menu programu (domyślnie otworzy się zakładka „strona Główna”). Aby aktywować ukryte efekty, kliknij ikonę strzałki w dolnej części paska przewijania paska efektów. W dziale „Odbicie” wybierz jedną z dostępnych opcji: poziome lub pionowe odbicie. Efekt zostanie natychmiast zastosowana. Aby zobaczyć wynik, naciśnij przycisk odtwarzania w okienku nawigacji. Jeśli wynik cię usatysfakcjonował, przejdź do następnego kroku – zapisanie pliku wideo.
4
Wróć do zakładki „strona Główna” i kliknij przycisk „Zapisz film”, który znajduje się w prawej części paska narzędzi. W wyświetlonym menu najedź kursorem myszy na jeden z dostępnych opcji nagrywania filmu, aby przeczytać porady i wybrać odpowiedni format końcowego wideo.
Należy zwrócić uwagę
Aplikacja „Windows movie Maker Live” obsługuje większość popularnych formatów (za wyjątkiem MKV) i daje możliwość, aby zapisać film w niskiej jakości, jak i w formacie HD (wysokiej rozdzielczości).

Porada
Aby po obróbce wideo pobierz film na YouTube, wystarczy wybrać w momencie zapisu filmu odpowiednie polecenie.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.