Jak strzelać kolejki z „Сайги”

Metoda strzelania Bump Fire, wymyślone przez amerykanów, pozwala strzelać z żadnej broni półautomatyczne kolejkami. Przy tym żadnych przeróbek broni nie wymaga się żadnych naruszeń prawa federacji ROSYJSKIEJ o broni nie ma. Ta metoda nadaje się do wszystkich modeli karabinów „Saiga” i самозарядных karabinów innych systemów.

Jak strzelać z kolejką

Instrukcja

1
Do strzelania z „Сайги” kolejkami z zastosowaniem techniki Bump Fire kciuk prawej ręki włóż łyżkę tak, aby paznokieć tego palca został skierowany do tyłu (patrząc na strzałki). Następnie zahacz ją tym palcem za przedmiot. Na przykład, za pasek dżinsów, w którą wkłada się брючной pasek. Broń przytrzymaj w pozycji „u boku”.
2
Lewą ręką chwyć przedramieniu „Сайги”. Przy przytrzymaniu karabińczykiem staraj się stale ciągnąć go dalej za przedramieniu. Podczas wykonywania tej czynności kciuka, зацепленный za pas, automatycznie naciśnie na spust. W wyniku tego nastąpi pierwszy strzał. Pod wpływem odrzutu od strzału i od tego, co chcesz dalej ciągnąć „Сайгу” do przodu pojawią się kolejne strzały. Długość kolejki będzie się ograniczać tylko do wielkości sklepu.
3
Podczas wykonywania techniki Bump Fire broń ciągnąć do przodu jak można się bardziej regularny i mocniej. Aby zwiększyć dokładność kolejką dokładnie kontroluj kierunek strzelania. Zauważ, że przy tej technice strzelania prawa ręka nie ponosi praktycznie żadnego obciążenia. Więc kontrolować broń trzeba tylko lewą ręką. Ostrzeżenie: w przypadku korzystania z Bump Fire istnieje pewne prawdopodobieństwo uszkodzenia kciuka prawej ręki! Mimo udokumentowanych przypadków jeszcze nie.
4
Jeśli chcesz znacznie zwiększyć dokładność i precyzja strzelania seriami z „Сайги” czyńcie Bump Fire w pozycji „na ramię”. Techniki odpowiednio zmienić, ale uważaj na realizację podstawowych momentów – ciągnij przedramieniu do przodu i naciśnij spust przymocowaną palcem ogromny ręce. Choć praktyczna wartość autofire z ramienia bardzo niska, tak jak nie ma możliwości strzelectwa sportowego.
5
Unikaj bardzo powszechne błędy początkujących – język spustowy naciskaj tylko w taki sposób, jaki został opisany. Jeśli naciskać go palcem wskazującym, kolejki się nie uda. Ponadto, należy pamiętać, że długotrwałe strzelanie seriami z неприспособленной do tego „Сайги” prowadzi do przegrzania pnia i zwiększone zużycie ramy odbiornika skrzyni.
logo
Kategoria:
Różny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.