Jak splot bombki ромбиком

Tkaniny własnymi rękami, nieskomplikowane нитяные bransoletki-bombki nie tracą na popularności. Szczególną miłością cieszą się wśród współczesnych nastolatków. Umiejętność splot modne ozdoby z kolorowych nici nici pozwala na tworzenie unikalnych rzeczy z dostępnego taniego materiału. Na przykład, można opanować ciekawy wzór z kolorowych diamentów. Aby nauczyć się wpleść je w pamięci, trzeba poćwiczyć.

Jak splot bombki ромбиком

Trzeba

  • – 8 nici nici o długości 1 m;
  • – szpilka;
  • – nożyczki.

Instrukcja

1
Kup wiązki nici czterech różnych kolorach. Na przykład, można przygotować na parze różowych, żółtych, zielonych i czerwonych pracy nici. Aby splot ромбиками фенечку średniej wielkości, potrzebne nici nie mniej niż metr długości.
2
Połącz pęczek kolorowych nici w mocny węzeł i zabezpieczyć go szpilką na poduszce lub mebli tapicerowanych. W ten sposób można z łatwością naciągać nici i zrobić porządne skrzydła.
3
Zacznij splot фенечку. Najpierw związać w węzeł centralne nici koloru czerwonego, a następnie wykonaj nimi guzki na innych klientów.
4
Tradycyjny петельный buła odbywa się w następującej kolejności: jedną nitką (roboczej) owija się druga (środkowa) nici. Za otrzymaną pętelkę протаскивается robocza wątek, potem buła idzie w górę. Tak samo odbywa dolny węzeł i wznosi się do górnej. W końcu okazuje się podwójny węzeł roboczy.
5
Użyj czerwone nici w pracy i wykonać z ich pomocą węzły na nitkach innego koloru, idąc od środka wiązki do krawędzi. U ciebie powinien powstać górny czerwony klin pierwszego ромбика.
6
Teraz na krawędziach powinny być dwie różowe nici, a w środku – para żółtych. Zużyte czerwone nici umieścić przed różowe; centralne żółte połącz razem.
7
Оплетите żółtymi frędzlami zielone, potem ponownie połącz je w pakiecie. W końcu w brzuchu powstał mały żółty romb.
8
Czerwonymi nićmi обвяжите wszystkie osiowe nici, poruszając się od krawędzi do środka. W ten sposób można wykonać dolny czerwony klin ромбика z żółtym серединкой.
9
Robić zapętlony guzki bransoletki. Wpisz w pracy różowe nici i обвяжите nimi zielony; żółty; znów zielone. Różowe trójkąty ułożą się po obu stronach pod ромбиком na фенечке.
10
Wpisz w pracę czerwone nitki. Nimi, należy wykonać jedną serię, w kierunku od środka do brzegów. Powstał nowy czerwony klin z guzków. W środku znów para żółtych nici. Połącz je.
11
Wykonaj szereg żółtych guzków w postaci klina. Umieść zużytych nici przed czerwonymi.
12
Teraz wiążą zawiniątkiem zielone nitki. Oni обвязываются wokół różowe, po czym ponownie połączone. Tak powstaje zielona środku rzazu ромбика.
13
Następny szereg bombki splata się z żółtych roboczych włókien od środka do brzegów. Para żółtych nici wiąże się zawiniątkiem.
14
Na przemian обвязываются czerwone nici z prawej i lewej strony: najpierw wokół różowe, potem wokół zielonych; znowu wokół różowe.
15
Wiklinowe ромбики nadal „zmiana koloru”. Z żółtych nici wlecze następny roboczy rzędzie od środka do prawej i lewej krawędzi, a potem ta sama praca wykonywana z zielonymi nićmi. W środku okazuje się różowa para.
16
Pracuj według wzoru: krawat różowy guzek, обвяжите różowe same wątki czerwone i ponownie połącz różowy węzeł. Teraz wlecze zielony szereg петельных węzłów – od krawędzi do środka.
17
Wykonaj trójkątny kształt: tie żółtą nitkę wokół czerwonej, różowej i znowu wokół czerwonej. Od środka do brzegów rozpocznie się kolejny, zielony, szereg. Potem robi się różowy wiele guzków. Węzły dochodzą do krawędzi, i różowe nici pozostają przed zielonymi.
18
Teraz robisz czerwony w kształcie rombu środek następnego figurki-ogniwa нитяного bransoletki. W tym celu należy połączyć czerwone centralne nici, zawiązać je wokół sąsiadujących osiowych nici i ponownie zrobić czerwony guzek.
19
Od środka do brzegów odbywa różowy szereg. Zieloną nicią oplata się i usuwa żółta, czerwona, znowu żółta nici-„osi”.
20
Плетите bransoletka od środka do lewej i prawej krawędzi, wykorzystując do tego różowe nici. Teraz przed tobą – część włókna bombki z szeregiem kolorowych rombów. Aby zrobić biżuterię odpowiedniej długości, pracuj na wzór. Na końcu pracy należy skojarzyć pęczek zawiniątkiem i подравняйте końcówki nici, nożyczki.
logo
Kategoria:
Rękodzieło

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.