Jak skopiować projekt swojej strony internetowej

Podczas tworzenia nowego projektu w sieci trzeba opracować nowy projekt, aby różnić się od starego. A jeśli chcesz zrobić dwie identyczne strony, to jak skopiować projekt swojej strony internetowej, który jest już w sieci?

Jak skopiować projekt swojej strony internetowej

Instrukcja

1
Projekt w internecie nie składa się z jednego pliku lub clipart. Zazwyczaj pełne projekty stanowią duży kompleks plików, które tworzą ogólny projekt strony internetowej. Przy tym uwzględnia się nie tylko strona główna, a także wszystkie pozostałe web strony, odnoszące się do projektu. Dotyczy to także i zdjęcia, które stanowią niektóre ikony i pliki multimedialne, artykuły i wiele więcej. Wszystko to znajduje się w projektowaniu strony internetowej.
2
Aby skopiować szablon witryny, trzeba przerzucić pliki, które znajdują się na serwerze hostingu. Jeśli masz silnik, to na drugi projekt trzeba umieścić ten sam mechanizm, by się do niego przyczepić przyszły projekt. W tej chwili nowoczesne technologie silników umożliwiają korzystanie z wielu szablonów, które można przełączać z panelu administratora. Ta procedura trwa kilka sekund.
3
Znajdź folder „Szablony” lub Templates. W różnych silnikach kategorii mogą nazywać się inaczej. Trzeba skopiować wszystkie kategorie plików i folderów z serwera. Aby rozpocząć, należy je zapisać na dysku lokalnym komputera. Aby wrzucić projekt na inną stronę, należy wykonać kopiowanie plików szablonu. W tym celu należy użyć panelu administratora. Nie zapomnij o tym, że oprócz plików systemowych powinny być wszystkie pliki graficzne, w przeciwnym razie system będzie poprawnie wyświetlać stronę.
4
Jeśli trzeba skopiować projekt strony internetowej, składający się z jednej lub kilku stron html, wystarczy skorzystać z ustawień standardowych przeglądarek. Wejdź na stronę serwisu. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „kod źródłowy”. Pojawi się cały kod html strony. Zapisz go jako index.html. Jeśli na stronie są zdjęcia, należy skopiować je na komputer. Dalej to wszystko przenieść na swój hosting serwer.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.