Jak przywrócić starą pocztę

Użytkownicy często zapominają haseł lub loginów od swojej poczty e-mail w internecie. Przy tym wielu tworzą nową, ponieważ nie wiedzą o systemie odzyskiwania danych. Wszystko odbywa się na serwerze-mail.

Jak przywrócić starą pocztę

Instrukcja

1
Aby przywrócić starą mail, którego użyłeś wcześniej, przejdź do oficjalnej strony internetowej serwisu. Na przykład, u twojej skrzynki pocztowej był domeny mail.ru, to znaczy, że musisz przejść na stronę mail.ru. W tej chwili istnieje wiele różnych usług, które świadczą podobne usługi. Przy tym strony mogą należeć nie tylko Rosji, a także zagranicznych krajów.
2
Należy korzystać z przeglądarki, aby przejść na stronę. Następnie kliknij przycisk „Zapomniałem hasła” lub „Przywracanie dostępu”. Wszędzie to menu jest przewidziana na różne sposoby. Wpisz login lub pełny adres starej-mail. Kliknij przycisk „Przywróć” lub „Dalej”. System automatycznie daje możliwość udzielenia odpowiedzi na pytanie, aby odzyskać dostęp do skrzynki pocztowej.
3
Przy tym w niektórych systemach wymaga potwierdzenia po numerze telefonu. W tym celu musi on być aktywny. Wprowadź dane, które będą wymagane przez system. Wiele usług dość często pokazują błąd podczas wprowadzania kontroli informacji, bo są wrażliwe na wielkość liter znaków. Jeśli podawano dane podczas rejestracji pocztowej dużymi literami, to po przywróceniu dokładnie tak samo i trzeba się zarejestrować informacje.
4
Istnieje również specjalny dział pomocy technicznej, aby w czasie rzeczywistym pomagać użytkownikom. Napisz wiadomość e-mail z prośbą o przywrócenie konta w systemie. Przy tym trzeba podać wszystkie dane, którymi dysponujesz. Koniecznie napisz w końcu wiadomości e-mail adres, na który chcesz odpowiedzieć. Jeśli zostaniesz poproszony o podanie jakieś dodatkowe dane, wyślij wszystko na mail. Ci odpowiedzą w ciągu trzech dni roboczych, czyli nie licząc weekendów.
logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.