Jak przytyć po chorobie

Jeśli przełożony ciężką chorobę i twoja waga znacznie spadła, to należy zwrócić szczególną uwagę na jego odbudowy. To chroń swój organizm przed różnymi infekcjami i oddacie mu siły.

Jak przytyć po chorobie

Instrukcja

1
Pierwszą rzeczą jest przestrzegać tryb wspomagania terapeutycznego zasilania. Do tego nie tylko włączać do swojej diety produkty bogate w tłuszcz, ale i spożywać w odpowiedniej ilości białka i węglowodanów. Jedzenie powinno być zrównoważone. Jedz witaminy, zielone i czerwone warzywa. Zawierają mikroelementy, a ich jasne kolory przyczynia się do zwiększenia apetytu.
2
Staraj się jeść co najmniej pięć razy dziennie, ale małe porcje. Tłuste jedzenie rozprowadzić równomiernie w ciągu całego dnia. Skomponuj menu w taki sposób, aby w nim na pewno były tłuste gatunki ryb, drobiu i wołowiny.
3
Jedz produkty mleczne, kasze, na śniadanie koniecznie kanapkę z masłem i kakao. Za 40 minut przed posiłkiem pij świeżo wyciskane soki. Są one nie tylko zapewni twój organizm w witaminy, ale i przyczynią się do wzrostu apetytu.
4
Włączaj do diety i inne produkty, które pobudzają apetyt. To może być czosnek, cebula, chrzan. Bardzo dobrze regeneruje i wzmacnia organizm kiszona kapusta. W niej w dużych ilościach zawiera witaminę c i inne składniki odżywcze. Pij napoje z żurawiny, borówki i innych owoców. Zamiast cukru użyć miodu.
5
Stosować różne napary, które poprawiają trawienie. Przygotujcie фитосборы z ziół. Weź po jednej części z piołunu, mniszka lekarskiego, koniczyny, krwawnik pospolity, pokrzywa, mielenia w młynku do kawy. Wybierz 2 łyżki, zalać jednym litrem wrzącej wody, moczyć w kąpieli wodnej przez 10 minut. Bierz na 100 gramów na pół godziny przed posiłkiem. Kurs leczenia 3 miesiące. Przed użyciem należy zapoznać się z przeciwwskazania, które ma ta lub inna trawa.
6
Po posiłku koniecznie odpoczywaj. Połóż się i położyć się w spokojnej atmosferze. Nie warto się martwić, denerwować. Inaczej żołądek nie jest w stanie trawić jedzenie, i nie czuć ulepszeń.
7
Należy przestrzegać trybu nocnego snu. Śpisz 9-10 godzin dziennie w dobrze wentylowane pomieszczenia. Łóżko musi być wygodne, poduszka nie jest bardzo wysoka, bielizna naturalnym.
8
Umiarkowane wychowanie fizyczne przyczyniają się do najszybszego rozgromienia regeneracji sił i harmonijnego rozwoju. Wykonuj lekkie skłony, przysiady, skręty tułowia. W pogodne dni więcej niż spacer na świeżym powietrzu.
9
Wykonując w kompleksie wszystkie te zabiegi i przestrzeganie zbilansowanej diety, można szybko przywrócić utracone podczas choroby waga.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *