Jak przyspieszyć poród

Każda kobieta w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że jest gotowa zostać matką. Proces ciąży – to najbardziej przełomowy moment w jej życiu, tak jak w tej chwili jest odpowiedzialna nie tylko za swoje życie, ale i życie człowieka przyszłości.

Jak przyspieszyć poród

Instrukcja

1
Bardzo często podczas porodu obecny mąż lub innych krewnych, ale muszą posiadać sytuacją, pomagać, więc trzeba spróbować wyjaśnić i opowiedzieć o uczuciach.
2
W domu trzeba stworzyć kojącą i relaksującą atmosferę, przed tym, jak jechać do szpitala trzeba zebrać niezbędne rzeczy, to lepiej to zrobić bez problemu i z przyjemnością.
3
Zaleca się w pierwszej fazie porodu jak najwięcej odpoczywać, tak jak następujące etapy wymagają o wiele więcej sił.
4
Należy starać się zrelaksować, do tego można zapalić lampy aromat lub po prostu rozprostować mięśnie. Masaż – jest to również bardzo dobry sposób na relaks, może to zrobić mąż lub inna osoba, która w tej chwili znajduje się w pobliżu. W chwili relaksu odbywa się wytwarzanie oksytocyny, który wzmacnia skurcze.
5
Bardzo ważne jest, aby w czasie walk, aby w organizmie była optymalna ilość płynu, jeśli będzie jej za mało, to skurcze mogą spowolnić. Macicy, skurcz może spowolnić i nadmiernej ilości wody w pęcherzu, więc trzeba częściej chodzić do toalety.
6
Podczas walk trzeba jak najwięcej się ruszać i najlepiej zapisywać pozycji pionowej, można po prostu облокотиться na ścianie, czy to możliwe, żeby ktoś wspierał. Taki stan przyspieszy poród.
7
Tak samo trzeba pomagać ребеночку poruszać się po rodzajowi sposoby, aby to zrobić, trzeba wybrać najbardziej dogodne położenie pionowe. Z powodu siły przyciągania proces narodzin na świat dziecko pójdzie szybciej.
8
Proces porodu jest bardzo długi i aby go przyspieszyć, przy tym złagodzić cierpienie i ból, trzeba wykonać te proste czynności i wtedy długo oczekiwany dziecko przyjdzie na świat o wiele szybciej. I każda kobieta stając się matką zdaje sobie sprawę, że pojawienie się dziecka to jeden z najbardziej radosnych momentów w jej życiu.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.