Jak przypisać adres

E-mail stał się najbardziej popularnym środkiem komunikacji i stoi w jednym rzędzie z telefonami komórkowymi. Aby założyć własny e-mail, należy skorzystać z określonym algorytmem działania.

Jak przypisać adres

Instrukcja

1
Przede wszystkim zwrócić uwagę na to, na jakim serwisie chcesz mieć adres e-mail. Na dzień dzisiejszy najbardziej popularne bezpłatnymi usługami pocztowymi, выдержавшими silnej konkurencji wśród setek podobnych, są: Mail.ru, Yandex.ru, Rambler.ru, Pochta.ru, Gmail.ru i Hotmail.ru.
2
Jeśli nie wiesz, jakiego z powyższych usług dać pierwszeństwo, przeczytać krótką charakterystykę każdego z nich. Poczta mail.ru zawiera, oprócz podstawowego, domen: @bk.ru, @list.ru i @inbox.ru. Podstawowe zalety mail.ru są to: mail.<url> agent — program do sprawdzania nowej poczty, niezawodna ochrona przed spamem i wirusami, kalendarz do planowania czasu, obsługa programów pocztowych, wstawiany osoby, która i automatyczna sekretarka, skuteczne filtry-mail.
3
Pierwszeństwo Yandex-mail, jeśli jest dla ciebie ważne, taka opcja, jak ilość pocztowej. Tutaj nie ma ograniczeń, użytkownik może zwiększyć ilość posiłków do 20 MB w trakcie korzystania z już istniejącej przestrzeni. System „спамоборона”, opracowany przez ekspertów Yandex, skutecznie chroni pudełko przed spamem i masowych. Istnieje możliwość wyłączenia banerów. Ochrona przed wirusami jest wykonywane przez program Dr. Web. Pozostałe systemy poczty oferują w zasadzie ten sam zestaw usług, co powyższe.
4
Decydując się na tego lub innego serwisu, przejdź na jego stronę główną i kliknij przycisk „Rejestracja”. Po wypełnieniu danych osobowych o sobie (nazwiska, imienia, daty urodzenia itp.), wprowadź nazwę skrzynki pocztowej, czyli nadaj adres.
5
Napisz nazwę skrzynki pocztowej angielskimi literami cyrylicy użyć niedopuszczalne. Można również użyć cyfry, znak podkreślenia („_”), kropki („.”), myślnik („-„). Z rozwijanej listy wybierz нравящееся ci nazwa domeny, tam, gdzie jest to możliwe. Serwis sprawdzi, czy jest wolna ten adres pocztowy, i, jeśli jest wolny, można przejść do wprowadzenia hasła.
6
Wymyśl skomplikowane hasło składające się z liter angielskich różnej wielkości liter, cyfr i znaków specjalnych, które można zobaczyć w programie pocztowym.
logo
Kategoria:
E-mail

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.