Jak przestawić drzwi lodówki

W większości modeli nowoczesnych lodówek możliwość przekładania drzwi. Czasami, szczególnie jeśli wymiary kuchni nie są duże, to bywa czasami bardzo wygodne. Перенавешивание drzwi wymaga pewnej wiedzy i umiejętności. Dlatego dla przeprowadzenia tej pracy zaleca się zapraszać specjalistów z centrum serwisowego. Jednak, jeśli jesteś całkowicie pewien swoich umiejętności, można spróbować przestawić drzwi lodówki samodzielnie.

Jak przestawić drzwi lodówki

Instrukcja

1
Odłączyć lodówkę od sieci elektrycznej. Wyjąć wszystkie produkty. Wyjąć półki i szuflady.
2
Przechyl lodówka pod kątem 45 stopni i zablokować w tym położeniu. Jest to konieczne, aby uzyskać dostęp do dolnych шарнирам.
3
Usuń nakładkę ozdobną. Odkręć śruby mocujące za pomocą śrubokręta, a następnie zdjąć dolny przegub i podkładki. Zdemontować dolną drzwi.
4
Otwórz górne drzwiczki lodówki. Wyciągnij plastikową wkładkę i pokrywę. Odkręcamy śrubę mocującą średni osiowe, przy użyciu śrubokręta. Zdjąć przegub i podkładki.
5
Zdemontować górną drzwi. Odkręcamy śruby prawego przegubu, znajdujący się w dolnej części lodówki. Znajdź lewy przegub w pakiecie z zapasowymi częściami, znajdujących się w zestawie. Umieść go po lewej stronie, za pomocą nakręcony wcześniej śruba mocująca.
6
Usuń plastikową zaślepkę, prawy górny lewy przegub.
7
Zdejmij prawy górny przegub, po odkręceniu śrub i zdjęciu pokrywy i oś. Wyjąć lewy przegub z zestawu części zamiennych. Unieruchomić go śrubami wykonanymi z prawego zawiasu. Ustalić przednia z uszczelką na górnym lewym zawiasie.
8
Aby plastikowa zaślepka zamykająca mechanizm, stanęła na miejsce po wymianie drzwi, należy zdemontować membranę.
9
: Powiesić drzwi lodówki, postępując w odwrotnej kolejności. Upewnij się, że nie zapomniałeś zainstalować uszczelki między przegubem i drzwiczkami.
10
Przełożyć pionowe uchwyty na drugą stronę, mocując je za pomocą śrub. W razie potrzeby przykleić nowe naklejki, biorąc je z zestawu części.
11
Ustaw lodówkę w pozycji pionowej. Regulacja drzwi za pomocą środkowego zawiasu. Zaznacz szuflady i półki. Umieść produkty.
Należy zwrócić uwagę
Algorytm działań w zakresie wymiany drzwi lodówki może się różnić w zależności od marki i modelu sprzętu.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *