Jak przenieść zdjęcie na swoją stronę

Często każdy chce ozdobić swoją ścianę różnymi obrazkami, rysunkami i innymi obrazami. I nie jest ważne, gdzie się one znajdują – na komputerze lub w swoich albumach.

Jak przenieść zdjęcie na swoją stronę

Trzeba

  • Obecność strony na stronie „Vkontakte”, zdjęcia do pobrania w swoich albumach lub na komputerze.

Instrukcja

1
Wejdź na stronę swojego profilu na stronie „Vkontakte”. Znajdź swoją ścianę, do tego przewiń za pomocą swojego kółka myszy stronę w dół. Natychmiast po informacji o tobie zobaczysz swoją ścianę.
2
Znajdź na ścianie wiersz „Co u ciebie nowego”. Na dole po prawej stronie znajduje się przycisk „dołącz”, kliknij na nią lewym przyciskiem myszy raz i w wyświetlonym oknie wybierz opcję „zdjęcia”. Kliknij na nią.
3
Przed tobą otwiera się okno „Wybierz zdjęcie do ściany (imię i nazwisko)”. W nim można zobaczyć wszystkie zdjęcia, które zostały przesłane w albumy fotograficzne. Wybierz żądany obraz, po prostu klikając na niego raz. Jeśli żądanego obrazu nie ma – poszukaj na następnej stronie. Strony oznaczone w prawym górnym rogu numerami jeden, dwa, trzy i tak dalej.
4
Wybrany przez ciebie zdjęcie wpłynie w zmniejszonym formacie na ścianie. W jego prawym górnym rogu jest krzyżyk, jeśli go naciśniesz, to tym samym można usunąć to zdjęcie. W przeciwnym razie pobierz go na ścianę. Aby to zrobić, kliknij przycisk „wyślij”. Przez kilka sekund obraz będzie znajdować się na ścianie i go zobaczą w wiadomościach twoi znajomi.
5
Jeśli obraz do pobrania znajduje się na komputerze, można go nie wrzucać do albumów, a raz zamocować na ścianie. Aby to zrobić, kliknij na wiersz „Co u ciebie nowego”, a następnie przycisk „dołącz” i „zdjęcie”.
6
W wyświetlonym oknie „Wybierz zdjęcie do ściany (imię i nazwisko)” w górnej części jego znajdź linijkę „Załaduj zdjęcie”. Kliknij przycisk „Przeglądaj”. Przed tobą otwiera się okno pobierania, które odzwierciedlają twój pulpit. Wybierz zdjęcie i kliknij na niego raz lewym przyciskiem myszy. Następnie na dole okna znajduje się przycisk „otwórz” i również naciśnij go jeden raz.
7
Przez kilka sekund obraz w ograniczonej formie znajdzie się u ciebie na ścianie. Kliknij przycisk „wyślij” i ono bierze swoje normalne rozmiary.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *