Jak przekazać pieniądze na inny numer MTS

Operatorzy stale monitoruje warunki potrzeby klientów, oferując usługę doładowania konta w sieci. Opłaca się różnią od konkurencji, MTS rozszerzył możliwość tłumaczenia do minimalnej kwoty, aby abonenci nie „wypadały” z pola komunikowania się ze sobą. Nie potrzebujesz terminal i moc karty, przekazywać pieniądze można przez urządzenie mobilne.

Jak przekazać pieniądze na inny numer MTS

Instrukcja

1
W polu wybierania numeru wybierz kombinację: 112 i telefon, na który przekazane środki w standardowym formacie. Wprowadź kwotę, kliknij kratkę i przycisk połączenia. Na przykład, *112*9162134675*25# i wyzwanie. Po krótkim czasie otrzymasz kod potwierdzający operację. W celu zakończenia działania wprowadź otrzymane liczby:*112*1234# i wyzwanie. Operator poinformuje cię o tym, że wniosek został przyjęty.
2
Również MTS oferuje swoim klientom zasilać konta przyjaciół, krewnych na stałe. Płacisz także jednorazową kwotę za to, że wprowadzone w lista cyfry do regularnego uzupełniania. Czynności są takie same, jak przy jednorazowym doładowaniu, ale zamiast 112 wpisz 114 i po wprowadzeniu numeru przez gwiazdkę ustalić częstotliwość płatności. 1 – oznacza każdy dzień,2 – tygodniowe, 3 -raz w miesiącu. Jeśli zmieniłeś zdanie i nie chcesz dzielić się środkami, zrezygnować z regularnego tłumaczenia: wprowadzić poprzez standardowe gwiazdki 114 określony numer, kratki i wyzwanie. Wniosek analizowany jest w ciągu pięciu minut.
3
W nagłych przypadkach, gdy na koncie zerowy bilans, korzystaj z usługi „Gdzie”, która jest podłączona do pakietu całkowicie za darmo. Rozmiar zestawu: 0880, pokój siebie, przycisk wywołania. Twoi koledzy w sieci też mogą zwrócić się o pomoc, prośba o nazwie „Doładuj mi konto”: *116 * pokój, kratka, kwota, którą proszą, wyzwanie.
4
Klasyczny tłumaczenie i dodawanie dostępna dla wszystkich pakietów taryfowych, z wyjątkiem planu „Super Zero”. Należy pamiętać, że MTS ustalił minimalną kwotę przelewu – jeden złotych, a maksymalny limit – trzysta rubli za jeden raz, półtora tysiąca dziennie. Zgodnie z zasadami MTS do odbiorcy największa kwota dziennie – trzy tysiące.
5
Kontroluj saldo swojego konta, na nim musi być nie mniej niż dziewięćdziesiąt rubli. Należy pamiętać, że za każdy przelew z twojego konta zostaną usunięte siedem rubli za serwis. Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej operatora – http://www.mts.ru.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.