Jak przebrać w biały z czerwonym

Wielu mężczyzn podziwiany przez kobiety z ognisto-rude włosy, ale dla samych płci pięknej rudy kolor czasami staje się ciężarem, i występuje silne pragnienie, aby zasilić szeregi blondynki. Jak to zrobić za pomocą farby do włosów?

Jak przebrać w biały z czerwonym

Instrukcja

1
W poszukiwaniu swojego wizerunku wielu kobiety malują włosy w jeden kolor, to w inny. I ponieważ cały czas coś się nie podoba, często zdarzają się sytuacje, gdy tylko włosy zostały pomalowane na kolor czerwony, a już chce być blondynką. Jak przebrać w biały z czerwonym?
2
Pierwszą rzeczą, kup specjalny środek chemiczny – смывку, które trzeba będzie usunąć z włosów rudej farby. To nie dotyczy ciebie, jeśli twoje włosy mają naturalny kolor czerwony lub zostały pomalowane henną. Należy pamiętać, że rudy pigment jest uważany za najbardziej trwałe, więc nie czekaj na natychmiastowe rezultaty. Lepiej uzbroić się w cierpliwość i krok po kroku iść do swojego celu.
3
Przeprowadzić procedurę zmywacza farby do włosów, dokładnie stosując się do instrukcji. Nałóż gotową mieszankę na całej długości na suche włosy. Moczyć ją na nich w ciągu 2-3 godzin. Spłukać włosy wodą z ромашковой nalewka lub z sokiem z cytryny. Po takim zabiegu są zwykle светлеют około jeden ton.
4
Jeśli chcesz rozjaśnić włosy o kilka tonów, to lepiej przeprowadzić procedurę декапирования w salonie fryzjerskim. Być może, trzeba będzie zrobić to nie raz. Fryzjer pomoże wybrać dla ciebie naturalne, обесцвечивающее lub kwasowa декапирование.
5
Dalej wybierz farbę do włosów pożądanego odcienia. Jeśli chcesz, aby twoje włosy nie zamieniły się w słomę, a następnie wybierz takie farby, które zawierają naturalne składniki i maksymalnie chroni wpływają na włosy. Wykonać farbowanie włosów żądany kolor w salonie fryzjerskim lub w warunkach domowych.
6
Jeśli twoje włosy mają kolor czerwony po malowania henną, to nowa farba na wierzchu henna może i nie podjąć się wcale. Doświadczeni ludzie polecają najpierw rozjaśnić włosy naturalne składniki. W tym celu skorzystaj z maską z soku z cytryny lub oliwy z oliwek. Gdy włosy są znacznie rozjaśnią, możesz spróbować pomalować je farbą odpowiedniego tonu.
Należy zwrócić uwagę
Należy pamiętać, że farbowanie włosów na kolor biały w większości przypadków wiąże się z rozrzedzenia włosów, więc wcześniej przygotować nawilżające i odżywiające środki, aby poprawnie wykonywać pielęgnacja włosów po ich блондирования.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *