Jak pozbyć się trądziku na oku

Przyczyną pojawienia się białych zaskórników – милиумов – jest blokada weekend kanalików gruczołów łojowych. Ich przerost, nakładanie na siebie prowokuje powstawanie cząstek stałych i edukacja милиумов. Najczęściej ich lokalizacja – pod oczami, około lub wokół oczu, na policzkach lub skroniach. Aktywne ich powstawanie może świadczyć o zwiększonej ilości cholesterolu we krwi. Dlatego zaleca się, aby zrobić badanie krwi i sprawdzić wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Jak pozbyć się trądziku na oku

Instrukcja

1
Po wyświetleniu милиумов skontaktuj się z salon kosmetyczny lub estetyczne kliniki. Istnieje kilka sposobów na pozbycie się ich. Najbardziej popularnym sposobem jest mechaniczne usunięcie. Kosmetyczka, wstępnie продезинфицировав chorobowo powierzchnię skóry, przebija милиум sterylne igły i usuwa jego zawartość. Na skórze pozostają małe ranki, które bardzo szybko znikają. Aby nie uszkodzić niepotrzebnie skórę i nie zakłócać pracę gruczołów łojowych, za jedną sesję zostanie usunięty nie więcej niż 10 sztuk.
2
Bardziej nowoczesny sposób usuwania białych pryszczy jest elektrokoagulacja. Na podstawie procesu – kauteryzacja chorobowo powierzchnię skóry zmiennym wysokiej częstotliwości prądem elektrycznym. Po leczeniu, na skórze pozostaje skorupa, która przechodzi bez śladu. Potrzebna jest po proceduralna antyseptyczny skóry w warunkach domowych.
3
Dużą popularnością cieszy się metoda koagulacji laserowej, który odbywa się za pomocą lasera. Zasada działania jest taka sama jak w poprzednim sposobie. Również tworzy się skorupa na miejscu czyszczenia, która odbywa się w ciągu 7-10 dni bez śladu. Konieczna jest obróbka antyseptyczne po zabiegu w warunkach domowych.
4
Oprócz powyższych metod może usuwania trądziku za pomocą łyżeczką – narzędzia, kształtem przypominający łyżkę. Jest to najmniej skuteczny sposób, którego użycie zbyt ciężkie przeżycie skórę, pozostawiając długo nie gojenie blizny.
5
Oprócz przeprowadzenia tych zabiegów, aby pozbyć się милиумов, należy przestrzegać pewnych zasad. W pierwszej kolejności należy radykalnie zmienić swoją dietę. Zrezygnować z coca-coli, napojów gazowanych, chipsów, jedzenie fast food, kawy i czekolady. W diecie powinny być stale obecne produkty mleczne, owoce, warzywa, różnego rodzaju kasze, zielona herbata.
6
Trzeba normalizować pracę jelit, ponieważ skóra bierze na siebie część oczyszczalni funkcji i usuwa zbędne toksyny i tłuszcze przez wydzielniczych porów, które zapychają nimi.
7
Pij co najmniej 2 litry dziennie czystej wody, najlepiej rozmrażać zorganizowany.
8
Zrezygnuj z palenia i alkoholu, te dwa produkty wnoszą największy równowagi w naturalny metabolizm.
Należy zwrócić uwagę
Nie zaleca się samodzielnego usuwania милиумы. Proces zapalny rozpoczyna się nawet od przedostania się bakterii w czasie.

Porada
Nie warto korzystać z której dostanie się makijażem. Skorzystaj z usług profesjonalnej kosmetyczki w zakresie doboru kosmetyków odpowiednich do rodzaju skóry i jej stan jest bardzo szybko cię zadowoli.

logo
Kategoria:
Leczenie chorób

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.