Jak pozbyć się półpasiec

Wpływ na organizm człowieka wirusa opryszczki polega na wyświetleniu bąbelkowej wysypka na różnych częściach ciała (najczęściej dotyka ręce i tułów), które swędzą i bolą, przynosi bolesne odczucia. Leczenie półpaśca opiera się na hamowaniu aktywności wirusa i zmniejszenie bolesnych objawów.

Jak pozbyć się półpasiec

Trzeba

  • – leki przeciwwirusowe;
  • – zielonka;
  • – przeciwwirusowe maści;
  • – soda, sól;
  • – nadtlenek wodoru;
  • – dziegieć;
  • – nalewka z nagietka.

Instrukcja

1
Należy przyjmować leki przeciwwirusowe. Dawkowanie i czas trwania odbioru ustala się w każdym przypadku i zależy od lokalizacji uszkodzeń, ciężkości przebiegu choroby. Podstawowymi lekami w leczeniu półpaśca są „Фармвир” i „Вальтрекс” – ich biorą na 5-7 dni w odpowiedniej dawce.
2
Przesuń leczenie przeciwbakteryjne. Jeśli choroba towarzyszy rozległych stanów gorączkowych i istnieje prawdopodobieństwo bakteryjnego porażki, to wykazało, przyjmowanie antybiotyków o szerokim spektrum działania („Рондомицин”, „Tetracyklina” itp.).
3
Brać leki w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych – „Пирилен”, „Ганглерон” itp. należy Je pić w trakcie terapii, ale często ból są zapisywane i po zniknięciu uszkodzeń – w tych przypadkach należy przyjmować paracetamol, metamizol, aspiryna, itp. w Końcu pozbyć się bólu pomogą leki przeciwpadaczkowe narzędzia i kursy fizykoterapii (prądy Bernarda, диатермия, laser podczerwieni itp.).
4
Zewnętrznie smarować herpetic wysypki przeciwwirusowymi maści i kremów, a gdy pojawi się skórki trzeba ich pieczenie zielonką lub фукарцином. Dla regeneracji skóry stosuje się „Солкосерил”, дерматоловые środki.
5
Użyj ludowe metody leczenia герпетического porażki – pij ziołowe wywary, gotować maści, okłady i растирки. Dobrze łagodzi swędzenie i dezynfekuje miejsca uszkodzenia maść z sody i soli – równe części, wymieszać z niewielką ilością wody do edukacji smarowania masy i posmarować nią dotkniętych obszarów trzy razy dziennie. Powtarzać takie aplikacje należy w ciągu pięciu dni.
6
Można przetwarzać które pojawiły się pęcherzyki nadtlenku wodoru – rób to rano i wieczorem, powtarzaj, dopóki wysypka nie zniknie. Raz dziennie na skórę można smarować smołą, w tym dotkniętych muszą pozostać otwarte.
7
Nalewka z nagietka, doustnie i robić z niej okłady – wymieszać kwiaty nagietka, kwiaty, meadowsweet, zalać je wódką i pozostawić w ciągu dwóch tygodni. Trzy razy dziennie pij po łyżeczce nalewki, rozcieńczonego wodą i nakłada na wysypki okłady z tego samego naparu.
logo
Article Categories:
Leczenie chorób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *