Jak połączyć się z plecionki i żyłki

Każdej osobie, увлеченному wędkarstwo, muszą nauczyć się przynajmniej kilku zaufanych witryn. Za pomocą węzłów można zamontować przystawkę i wiązania żyłki. Jak zwykle, z doświadczeniem, wędkarze zaczynają samodzielnie modyfikować podstawowe węzły, dostosowując je pod te lub inne potrzeby. Istnieją węzły używane tylko na монолесках. Niektóre węzły, wręcz przeciwnie, są przeznaczone do plecionek. Do wiązania żyłki i plecionki między sobą zaleca się z zastosowaniem specjalnych węzłów.

Jak połączyć się z plecionki i żyłki

Instrukcja

1
Jak połączyć bплетенку/b i strongлеску/strong” class=”colorbox imagefield imagefield-imagelink” rel=”gallery-step-images”> Węzeł „Krwawy”Wytrzymałość węzła na rozciąganie wynosi około 70-75%. Węzeł nadaje się do łączenia żyłek, które nie różnią się pod względem średnicy.
2
Ten węzeł ma swoją nazwę jeszcze w czasach Kolumba. Za pomocą niego вязались specjalne zgrubienia na końcach baty, stosowanych do ukarania winnych marynarzy. Węzeł doskonale nadaje się do wiązania jak монолески, jak i plecionki lub łączenia ich ze sobą. Zaleca się również do mocowania smyczy na донке lub float wędkę.
3
Umieść linki równolegle do siebie. Owiń kilka razy koniec jednej żyłki wokół drugiej. Do plecionki wystarczy dwóch-trzech zwojów. Dla cienkich монолесок – 5-6.
4
Owiń koniec jednej żyłki do tyłu i delikatnie wyciągnij go między dwoma linię do miejsca edukacji pierwszego zwojów.
5
Weź drugi koniec żyłki i nawiń go wokół pierwszej, działając na podstawie analogii. Przeprowadź drugą linię w napływającą średnią pętlę. Upewnij się, że żyłka przechodzi w drugą, od końca pierwszej stronie.
6
Lekko zwilż węzeł i dokręcić go, ciągnąc za długie końce. Przyciąć nadmiar.
7
Węzeł „Centauri”Wytrzymałość węzła na rozciąganie wynosi około 90-95%. Ten węzeł jest używany do wiązania żyłki o różnej średnicy i rodzaju na różnych rybackich uwikłania. Nadaje się zarówno dla plecionki, jak i dla монолески. „Centauri” jest wytrzymały kompaktowy i niezawodny węzłem. Przy tym jest dość łatwo pasuje.
8
Umieść dwie żyłki równolegle do siebie. Owiń koniec pierwszej żyłki wokół drugiej, robiąc 4-5 zwojów. Weź w prawą rękę ostatni etap i założyć linkę na początek pętli. Przełóż końcówkę żyłki przez pętlę powstałą wszystkimi zwojami. Pociągnij za oba końce tej żyłki i zacisnąć węzeł.
9
Powtórz wszystkie czynności z drugiej linii. Pociągnij za długie końce dwóch żyłek i równomiernie przykręcić dwa получившихся węzła do siebie. Przyciąć nadmiar.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *