Jak pokryte sprawdzone tkaniny

Guziki do tego, czy innego produktu dobrać problemu – na szczęście, w sklepach przedstawiony jest po prostu ogromny wybór. Ale jeśli onteresują guziki, pokryte tkaniną, to prawdopodobnie takie guziki trzeba to zrobić ręcznie, bo i kolor i faktura tkaniny na guziki powinna odpowiadać tej, z której szyte produkt. Aby zrobić takie guziki własnymi rękami, postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

Jak pokryte sprawdzone tkaniny

Instrukcja

1
Sposób 1.
Do tej metody potrzebne są specjalne wlewki do budowy tkanki guzików. Są one sprzedawane w sklepach okuć, są w różnych rozmiarach i wykonane z różnych materiałów. Wybierz metalowe puste tylko w przypadku, jeśli jesteś pewien, że w przyszłości produkt z guzikami nie będzie prać. Jeśli produkt, który trzeba będzie prać, pierwszeństwo болванкам z tworzyw sztucznych.
Każda болванка składa się z dwóch części – głównej, na której jest stopa przyszłego guziki, i tylnej, która jest kółeczko z otworem.
2
Najpierw wytnij z tkaniny kilka kółeczek, pasujące wielkością do pracy. W niektórych zestawach do пуговицам są specjalne papierowe koła, można z nich skorzystać. Zrób tyle kółek, ile masz guzików.
3
Teraz odciąć nitkę odpowiedniej długości i na końcu zawiązać supeł. Teraz weź kółko z tkaniny i przez jego samego skraju uszyć go nitką, najpierw nie dokręcać. U ciebie okazało się, kieszeń na guziki. W ten kieszeń włóż płytę, a wątku dokręcić.
4
Teraz dokręcić wątku. Dopilnuj, aby fałdy powstałe na brzegach leżały równo i starannie, a jeśli na twojej tkanki są wzory, upewnij się, że leżą równo i poprawnie. Po za tym weź tylne koło guziki, załóż go na nogi i dociśnij jak można gęstsze.
5
Sposób 2.
Aby pokryte sprawdzone guzik szmatką w ten sposób, zaopatrz się w specjalny przyrząd do обтяжки. Jest to obudowa z tworzywa sztucznego, składający się z dwóch części i ma kilka otworów do produkcji guzików o różnych średnicach. I, oczywiście, tak jak w poprzednim sposobie, potrzebne są wlewki do guzików.
6
Tak jak w poprzednim sposobie, wytnij z tkaniny tyle kółeczek, ile trzeba zrobić dziurki. Jeśli wyciąć je z tkaniny z wzorem, to uważnie obserwuj, jak on znajduje na кружочках.
7
Umieścić tkaniny kółeczko na otworze narzędzia, które będzie odpowiadać średnicy przyszłego guziki. Kółeczko umieść delikatnie, aby tkanina nie przesunęła się i обтянула guzik poprawnie.
8
Teraz guzik włóż w otwór i mocno dociśnij, aby weszła mocno. Po tym tylną okrągłą ścianę guziki założyć na nogę, a potem drugą połowę narzędzia nałóż na pierwszej i dociśnij jak można gęstsze. Teraz gotową guzik wyjąć z otworu.
Twoje guziki gotowy, można śmiało przyszyć je na produkt.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.