Jak rozpoznać podróbkę perfum

Perfumy – nie ten przypadek, kiedy koniecznie trzeba dochować wierności. Wiele kobiet ma w swoim arsenale kilka fiolek z duchami i używać w zależności od różnych pór dnia, roku, sytuacji i nastroju swój zapach. Od kupowania podrabianych perfum nikt nie jest. Wysoka cena – niestety, nie jest gwarancją jakości. Dlatego należy wybrać perfum bardzo uważnie.

Jak rozpoznać podróbkę perfum

Instrukcja

1
Najprostszym sposobem, aby upewnić się co do autentyczności duchów wymagać od sprzedawcy certyfikat jakości, a także higieniczny wniosek służby sanitarnej. Nie wahaj się zapytać go o wszystkich drobiazgach, które wywołały wątpliwości lub zainteresowały ciebie. Nie bój się być czujnym, bo фальсификат jest w stanie zaszkodzić twojemu zdrowiu. Nakładanie go na skórę może powodować reakcję alergiczną.
2
Poznaj opakowanie perfum. Na oryginale opracowanie poligraficzne zazwyczaj zawsze na wierzchu. Jeśli napisy niewyraźne, rozmyte – najprawdopodobniej przed tobą jest fałszywy. Samo opakowanie musi być solidna i wykonana z grubego kartonu dobrej jakości. Zazwyczaj jest ona zawsze pokrywa się cienką, przezroczystą слюдой, która siedzi na opakowaniu idealnie, bez zbędnych zagięć i zagnieceń. Na pudełku nie powinno być żadnych smug, plam czy przetarć.
3
Sprawdź wszystkie napisy na pudełku – dane na temat producenta i nazwę. Na fałszowanie może różnić się tylko jedna litera w nazwie, na przykład: Genzo zamiast Kenzo , przy tym proporcje, czcionki i rozmiary logo oryginału zapisane. Jest to tak zwana symulacja duchów. Jej twórcy doskonale zdają sobie sprawę, że przeciętny kupujący patrząc na opakowanie perfum szczególnie nie zapamiętuje nazwę, tym bardziej, jeśli jest ono napisane w języku obcym.
4
Zwróć uwagę na napis parfum. Na oryginale nigdy nie będzie świecić parfume. Oprócz tego, na fałszowanie zwykle napisane po prostu France, wtedy, jak w oryginale – Made in France. Na opakowaniu prawdziwych duchów zawsze są informacje o dacie produkcji, składzie i daty przydatności towaru.
5
Spójrz na dnie opakowania perfum. Tam obowiązkowo musi znaleźć się kod kreskowy, gdzie podana kraj-producent. Jego brak, a także niewyraźny widok – dodatkowy powód do refleksji na temat oryginalności perfum. Nad kodem kreskowym musi być wybity numer seryjny. Na dnie opakowania jest zwykle obecny znak возвратности tary – dwie strzałki w kółko.
6
Jeśli perfumy są już zakupione, bardziej szczegółowo zbadać sam flakon. Jego szkło musi być wysokiej jakości, bez odprysków, pęcherzyków i nierówności, przy czym dno jest zwykle znacznie gęstnieje. Żadnych naklejek na butelki oryginalnych perfum nie powinno być. Informacje o ilości, nazwy i producenta kupy nie trzyma, a bezpośrednio nakłada się farby na dnie butelki. Uzupełniający, embossed nad kodem kreskowym, na ogół pokrywa się z kodem na samym флакончике. Wtryskiwacze oryginał przewijać nie musi.
Porada
Staraj się kupować perfumy w sprawdzonych, zaufanych miejscach. Mogą to być sklepy kosmetyki w dużych centrach handlowych lub sklepy firmowe.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.