Jak przyszyć zamek błyskawiczny

Jeśli zauważysz, że na jakimś produkcie (torby, kurtki lub gdzie indziej) zaczęła się rozchodzić błyskawica, jeśli przestała застегиваться lub расстегиваться trzeba go wymienić.

Dla pioruna u pisania powinna być specjalna stopka

Instrukcja

1
Przede wszystkim weź taśmę mierniczą i z jego pomocą zmierzyć długość stary zamek, który trzeba wymienić.
2
Teraz udaj się do do szycia sklep i wybierz nowy zamek. Musi ona pasować do starej nie tylko wielkością, ale i w formie. Może warto wybrać inny widok na zamek błyskawiczny – z innego materiału, bardziej solidne, skoro stara zaczęła się rozchodzić. Jeszcze w sklepie sprawdź, jak łatwo rozpiąć zamek i zapinany, czy nie ma na niej jakiegoś małżeństwa, jak погнутой „pieski”.
3
Teraz weź produkt, który chcesz wymienić zamek i delikatnie отпорите starą. Należy przy tym zwrócić uwagę na to, jak była szyte – w przyszłości to pomoże ci poprawnie szyć nową zamek błyskawiczny.
4
Teraz na produkt z przodu nałóż małym lub ołówkiem linię przeszycia. Dołącz kupioną zamek do szwu w taki sposób, aby ząbki błyskawice były mało widoczne. Aby było wygodniej pracować, weź nici jasnym kontrastowym kolorze i podlać ją. Jeśli masz już wystarczające doświadczenie w szyciu, to po prostu weź angielskie szpilki i załączyć zamek do produktu z ich pomocą.
5
Teraz zacznij szyć na zamek błyskawiczny. Bezpieczniej jest to zrobić ręcznie. Ale nie każdy jest w stanie porządnie, dokładnie i solidnie przyszyć zamek ręcznie. Jeśli nie jesteś pewny swoich umiejętności, to weź maszynę do szycia. Przy tym pisania powinna być specjalna stopka. Prostrochite produkt i zamek błyskawiczny z przodu, od dołu na zamek błyskawiczny. Jak tylko skończysz bazgrać, upewnij się, że szew był równy, że tkanina nie będzie. Jeśli są jakieś wady, to najlepiej ponownie rozpruć zamek i zabić ponownie.
6
Po tym, jak skończysz pracę, ostrożnie usunąć nici w kontrastowym kolorze lub angielskie szpilki, które скрепляли szycie.
7
Pamiętaj, że szyć na zamek błyskawiczny, zwłaszcza w drobne wyroby, gdzie potrzebna jest cienka praca, może nie każdy, jest to dość żmudna praca, dlatego jeśli nie jesteś pewny swoich umiejętności, to po prostu zanieść produkt w dowolnym krawcem, tam tę pracę sprawi, że w mgnieniu oka.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.